Zvýhodněné pobyty v Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice MEDICAL SPA pro O+

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a.s.

Exkluzivní nabídka pro Vás

Zapomeňte na stres a vstupte do světa léčivé termální minerální vody, překrásné přírody a harmonie. Vyzkoušejte blahodárné účinky speciálních procedur, načerpejte nové síly a chuť do života. Zkušený tým odborníků Vám poskytne to nejlepší právě pro Vás.

K nerušenému pobytu přispějí i komfortně zařízené pokoje,chutné jídlo a bohaté možnosti trávení volného času. Udělejte něco pro sebe a své blízké a dopřejte si pobyt v lázních v samém srdci Evropy. Zlaté koupele Turčianske Teplice MEDICAL SPA nabízejí relaxační, regenerační a preventivní léčebné pobyty a řadí se k tomu nejlepšímu, co slovenské lázeňství nabízí.

K dispozici jsou krátkodobé, víkendové, i delší pobytové balíčky, které podle typu obsahují i kombinaci lékařem doporučených léčebných procedúr. Vyberte si z nabídky zvýhodněných pobytů sestavených speciálně pro členy Odboryplus.cz:

Těšíme se na Vaši návštěvu ve Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice.