Benefitní portál Odboryplus.cz

 

Benefitní portál Odboryplus.cz je určen členům odborových organizací sdružených v ČMKOS, kterým nabízí možnost využít celé řady výhod a slev.

Odboryplus.cz je zde pro členy odborů již od roku 2012. Za období své existence nabídl mnoho zajímavých benefitů: výrazné slevy při nákupu osobních automobilů, slevy na náhradní díly, výhodnější pojištění, slevy na zájezdy atd.

V roce 2018 jsme se dohodli na změně provozovatele tohoto benefitního portálu. S novým provozovatelem jsme pro Vás připravili také nové webové prostředí. Provozovatelem portálu Odboryplus.cz je nově firma REFIN ASISTENT s.r.o, která pro vás bude zajišťovat stále nové nabídky. Věříme, že se nám postupně podaří zajistit takový rozsah výhod a slev, že si každý z vás bude moci vybrat. Od roku 2018 jsme spolupracovali s více než 50 partnery v různých oblastech.

Vlastník

Vlastníkem benefitního portálu Odboryplus.cz je Českomoravská konfederace odborových svazů, největší odborová centrála v ČR.

Provozovatel

Provozovatelem benefitního portálu Odboryplus.cz je Refin Asistent s.r.o. Náplní činností firmy jsou poradenské služby zejména v oblasti financí.

Náš cíl

Naším cílem je získávat pro členy odborových organizací sdružených v ČMKOS nové zajímavé nabídky. Vyhledávat pro vás budeme nabídky benefitů dostupných po celé ČR, ale také se zaměříme na možnosti zajištění regionálních slev.

 

Základní informace

 

Jedinou podmínkou pro využití nabídek portálu je členství v některé z odborových organizací sdružených v ČMKOS. Ještě nejste členkou/členem? Informace, jak se stát členem odborů a moci tak využívat nejen nabídek našeho benefitního portálu Odboryplus.cz, najdete ZDE.

Registrace

Nabídky výhod a slev

 Ostatní

Vaše tipy

 

 Často kladené dotazy 

 

Potřebuji kartičku Odbory Plus, kterou jsem získal po registraci v původním portálu?

Nikoliv, v nové verzi portálu se již kartička Odboryplus nepoužívá.

Jak se mohu stát členem odborů?

Postup, jak se stát členem a mít tak možnost využít portálu Odboryplus.cz naleznete na odkazu ZDE.

Neobdržel/a jsem registrační údaje, co s tím?

Kontaktujte nás na na naší info lince 777 799 212 nebo e-mailem: info@odboryplus.cz

Neobdržel/a jsem kupón nebo voucher, co s tím?

Kontaktujte nás na na naší info lince 777 799 212 nebo e-mailem: info@odboryplus.cz

 

  Výhody členství v odborech

 

Odbory v čele s ČMKOS významně ovlivňují v České republice růst platů a mezd. Bez vlivu kolektivního vyjednávání, které mohou realizovat pouze odbory, by byly příjmy českých zaměstnanců nižší. 

 Pouze členové odborových organizací sdružených v ČMKOS mohou využívat exkluzivních výhod, které přináší benefitní portál Odbory Plus.

Hlavní partneři