Benefitní portál Odboryplus.cz

 

Benefitní portál Odboryplus.cz je určen členům odborových organizací sdružených v ČMKOS, kterým nabízí možnost využít celé řady výhod a slev.

Odboryplus.cz je zde pro členy odborů již od roku 2012. Za období své existence nabídl mnoho zajímavých benefitů: výrazné slevy při nákupu osobních automobilů, slevy na náhradní díly, výhodnější pojištění, slevy na zájezdy atd.

V letních měsících roku 2017 jsme se dohodli na změně provozovatele tohoto benefitního portálu. S novým provozovatelem jsme pro Vás připravili také nové webové prostředí. Provozovatelem portálu Odboryplus.cz je nově firma Refin Asistent s.r.o, která pro vás bude zajišťovat stále nové nabídky. Věříme, že se nám postupně podaří zajistit takový rozsah výhod a slev, že si každý z vás bude moci vybrat.

Vlastník

Vlastníkem benefitního portálu Odboryplus.cz je Českomoravská konfederace odborových svazů, největší odborová centrála v ČR.

Provozovatel

Provozovatelem benefitního portálu Odboryplus.cz je Refin Asistent s.r.o. Náplní činností firmy jsou poradenské služby zejména v oblasti financí.

Náš cíl

Naším cílem je získávat pro členy odborových organizací sdružených v ČMKOS nové zajímavé nabídky. Vyhledávat pro vás budeme nabídky benefitů dostupných po celé ČR, ale také se zaměříme na možnosti zajištění regionálních slev.

 

Základní informace

 

Jedinou podmínkou pro využití nabídek portálu je členství v některé z odborových organizací sdružených v ČMKOS. Ještě nejste členkou/členem? Informace, jak se stát členem odborů a moci tak využívat nejen nabídek našeho benefitního portálu Odboryplus.cz, najdete ZDE.

Registrace

Nabídky výhod a slev

 Ostatní

 

Hlavní partneři