DATART - nakupujte za exkluzivní ceny

DATART

DATART je přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Na českém a slovenském trhu působí již od roku 1990 a za tuto dobu získal mnoho spokojených zákazníků, kteří DATART vyhledávají kvůli kvalitnímu zboží za nejlepší ceny a také díky bohaté nabídce služeb.

V DATART prodejnách a e-shopu najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácí spotřebiče, audio, video, PC a telekomunikační techniku včetně příslušenství. Hlavním heslem je 100 % spokojených zákazníků. Díky snaze přiblížit se co nejvíce zákazníkovi 21. století značka DATART získala ocenění finalista soutěže Mastercard Obchodník roku 2017 v kategorii Nejlepší zákaznický zážitek v digitální době. E-shop Datart.cz vyhrál za kvalitu devátý ročník soutěže ShopRoku 2017 v kategorii elektro.

Staňte se jedním z VIP zákazníků DATART. Získáte exkluzivní slevy na veškerý sortiment e-shopu www.datart.cz.

Pro informace, jak vstoupit do VIP programu, je nutné být na portále Odboryplus.cz přihlášen. Následně uvidíte podrobný postup ve sloupci "Jak vstoupit do VIP programu". 

Chcete se pobavit u nové herní konzole? Nebo toužíte po novém výkonném smartphonu? Či jste více praktičtí a potřebujete novou sušičku prádla? Nejen tyto produkty, ale i další elektro můžete na DATART získat výhodněji.

Jaké výhody získáte?

  • EXKLUZIVNÍ CENY na sortiment e-shopu www.datart.cz. Na výrazné slevy se můžete těšit především u velkých a malých spotřebičů, spotřební elektroniky. Ceny nejsou časově omezené, platí dlouhodobě.
  • GARANCI NEJLEPŠÍCH CEN na trhu u značek ETA, Hyundai, JVC, Gogen, Gallet, Goddess a Ecovacs.
  • OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na vybraných prodejnách DATART.
  • PODPORU zákaznického centra DATART na čísle 225 991 000 v případě, že si nevíte rady.

Soutěže a akce pro VIP zákazníky naleznete po přihlášení.

 Sdílejte výhodu

Hlavní partneři