Získejte 3 % k příjmu navíc + další benefity

Československá obchodní banka, a. s.

Jen za to, že si založíte běžný účet ČSOB Plus Konto a necháte si na něj posílat aspoň 10 tísíc korun měsíčně, vám přidáme 3 % k vašim penězům navíc.

Máme pro vás až 2 300 Kč  2 pojištění zdarma

Když si na nový účet necháte posílat výplatu, postaráme se o nastavení trvalých příkazů a inkasa a dáme o změně vědět všem, kdo vám pravidelně posílají peníze nebo komu naopak platíte vy

Kdy odměnu dostanete

Jakmile máte Plus Konto založené, začněte si na něj posílat minimálně 10 tisíc korun nebo prostě dejte vědět firemní účetní, že chcete na nový účet dostávat výplatu. Čím dřív, tím líp, ať vám v příštích měsících stihneme vyplatit celý bonus. Na jeho vyčerpání máte půl roku.

• Bonus přijde vždy 10. den příštího měsíce.
  • Odměnu za používání ČSOB Smart pošleme do 3 měsíců.
  • Akce platí do 30. června 2024 pro klienty, kteří u nás ještě nemají účet (podrobná pravidla).

Už u nás účet máte? Doporučte ho kolegovi a získáte 1 000 Kč

Pochlubte se v práci, jaké výhody Vám zaměstnavatel vyjednal u ČSOB. Když kolegům doporučíte náš účet a vyplníte registrační formulář, získáte 1 000 Kč a oni až na půl roku 3 % navíc k příjmu (celkem až 2300 Kč).
Čím víc doporučení, tím víc tisícovek – přečtěte si, jak odměny získat:

• Kolegové si založí Plus Konto na pobočce (s voucherem od OdboryPlus) nebo online zde
  • Vyplníte pár údajů v registračním formuláři
  • Na nový účet si kolegové nechají posílat příjem

Jakmile na účet přijdou peníze, hned následující měsíc vám odměny začneme posílat.

Plus Konto

Bankovní účet zdarma a s odměnami pro vás

• Placení mobilem s virtuální kartou hned
  • Okamžité odchozí platby zdarma
  • Výběry zdarma z 1 000 bankomatů i na poštách
  • Odměny za platby kartou ve Světě odměn
  • Levnější tankování u Eurooilu o 0,40 Kč/l

Další benefity pro vás

Výhod u nás můžete díky portálu Odbory Plus čerpat mnohem víc. Ochráníme vás, váš domov nebo třeba auto. A pokud byste potřebovali půjčit, získáte garantovanou zvýhodněnou sazbu. A řadu dalších výhod.

Podívejte se na všechny výhody.