Wellness hotel Cvilín


Regenerační pobyt ve wellness hotelu na poutním místě na Cvilíně? Objevujte pěkná místa na Severní Moravě jako je Cvilín v Krnově, kde můžete v ozdravné zóně prožít svou regeneraci a v balíčku s ubytováním si dopřát pro sebe něco nového.

Cvilín je nejen poutním místem, ale také historická lokalita, kde bylo umístěno slovanské hradiště. Zde nasajete čerstvý vzduch, který proudí z Pradědu nebo také z dalekého Baltu. Místo je nabité energií země, která pomáhá regeneraci těla i mysli.

V bezprostřední blízkosti hotelu Cvilín můžete vystoupat na jednu z nejkrásnějších rozhleden nebo navštívit zříceninu hradu Šelenburk opředenou starými pověstmi.

Především si však užijete ozdravné procedury se kterými jsou naši hosté velmi spojeni stejně jako s kuchyní a pohodlnými postelemi pro nejnáročnější klientelu.

RESTAURACE

Můžete se těšit na příjemné posezení v naší 4* hotelové restauraci s výhledem na Krnov a Jeseníky jako na dlani. V našem Á la Carte menu najdete rozmanité pokrmy, které potěší milovníky české i zahraniční kuchyně. Jídelní lístek obměňujeme 4x do roka a využíváme sezónních surovin dle ročního období.

WELLNESS

Jak si představujete ideální odpočinek? Pořádně se prohřát v sauně nebo relax ve vířivce plné bublinek? U nás můžete oboje! V našem wellness centru jsou pro vás připraveny dvě špičkové sauny značky Klafs, relaxační zóna s ochlazovacím bazénkem a whirlpool.

KONGRESY A EVENTY

V prostorách hotelu je k dispozici salónek v podobě exkluzivní prosklené zimní zahrady, která má kapacitu až pro 35 osob nebo prostor restaurace s kapacitou až 90 osob. Uspořádat tak u nás můžete večírek, oslavu, firemní setkání, seminář, konferenci nebo jiné společenské akce. K dispozici máme i technické vybavení pro Vaše firemní prezentace.

V letních měsících je k dispozici i prostorná terasa s výhledem na město, která poskytuje příjemné posezení pro firemní večírky, teambuildingy či grilování.

SVATBY

Pro výjimečný okamžik jako je svatba si u nás můžete vybrat hned z několika prostorů k její realizaci. K dispozici je prostor zimní zahrady a restaurace, kterou pro Vás po dobu konání svatby uzavřeme nebo některá ze dvou vyhlídkových teras. Typická a velmi oblíbená je kombinace těchto prostor – obřad na terase, svatební tabule v prostorách restaurace nebo taneční parket na zimní zahradě. Nedílnou součástí každé svatby je i skvělá svatební hostina, kterou zajistíme přesně dle Vašich přání a představ. Samozřejmostí je také ubytování svatebčanů. Novomanželé se mohou těšit na svatební apartmán.

Těšíme se na Vás.

https://cvilin.cz/Sdílejte výhodu

Hlavní partneři