Petrova chalupa v Beskydech

BESKYDY

Petrova chalupa nabízí pocit komfortu a soukromí uprostřed prostorné, vzrostlé zahrady, a to v samém srdci obce Nýdek. Majestátní dřevěná chalupa je prostorná, funkčně řešená a vybavená tak, aby Vám během pobytu přinesla maximální pohodlí. Ať už hledáte místo pro odpočinek nebo pro aktivní pobyt, plně oplocená zahrada s posezením a velkým bazénem Vám nabízí obě možnosti. Panorama hor na všechny strany výhledů Vám přiblíží přírodu a zeleň doslova na dosah ruky.

Hledáte pobyt uprostřed přírody, a přesto chcete mít všude blízko? Vydejte se k nám do obce Nýdek obklopené horským masivem Slezských Beskyd. Na úpatí vrcholu Velké Čantoryje, hned ve středu obce se nachází prostorná dřevěná „Petrova chalupa“ s rozlehlou zahradou plnou zeleně a překrásnými výhledy na okolní hory.

V chalupě je celkem 5 pokojů pro 16 lidí: v přízemí pokoj Ondra (2+1) a v podkroví pokoje Deniska (2), Klárka (2), Vítek (2+1) a Honza (6). V podkroví se nachází koupelna s vanou a sprchovým koutem, v přízemí je koupelna se sprchovým koutem. Na každém patře je samostatné WC. Pro podrobnosti ke každému pokoji klikněte na jeho název. 

AKCE pro Odboryplus

Při rezervaci ubytování na 4 dny/3 noci - sleva 50% na 3 noc

Při rezervaci chaty na 7 dní/6 nocí - 6 noc zdarmaSdílejte výhodu

Hlavní partneři