Fotoboxy Youbox

Maroy s.r.o.

Hledáte originální způsob, jak zachytit jedinečné okamžiky na Vašich akcích a skvěle se u toho bavit?

Vyžkoušejte novinku na českém trhu Youbox a uvidíte, že na Vaší svatbě, rodinné oslavě či firemním večírku bude o zábavu postaráno. Zaručeně si další akci bez Youbox už nebudete chtít ani představit. Youbox přináší na Vaše firemní akce nejen skvělou zábavu, ale i skvělý marketingový nástroj s obrovským množstvím analytických dat.

Kdo jsme?

Jsme autoři, výrobci a vývojáři prémiových fotoboxů Youbox ORIGINAL, Youbox GO a Youbox Backpack. Jedná se o „high-tech“ fotozařízení a software, jež nabízí spoustu benefitů pro Vaše soukromé či firemní akce. Na trhu jsme více jak 10 let a máme za sebou nespočet akcí a spokojených zákazníků. 

Naše zařízení disponují jedinečným softwarem jehož součástí je především :

  • možnost klíčování 3D grafiky - evropské ocenění - jedním stisknutím měníte grafická pozadí a jednotlivé scény
  • okamžitý tisk možný v několika formátech
  • okamžitá elektronická distribuce fotografií do Vašich mobilních zařízení (nepotřebujete svá data ani připojení k internetu)
  • Youbox Mozaika - obraz tvořený z Vašich fotografií

Pro členy Odbory+ pronájem fotoboxů se slevou 15%.

K našim službám patří :

  • zajištění akce na klíč - o nic se nestaráte
  • příprava grafiky a návrhy pozadí dle individuální domluvy
  • tematické rekvizity
  • možnosti výroby tištěných pozadí a reálných scén
  • možnost výroby tématicky rekvizit na zakázku
  • výroba placek a magnetů z fotografií

Naše produkty:

Youbox Original je profesionální zařízení, které na akci rozzáří úsměvy na každé tváři. Stroj tvoří nespočet 3D scén, a tak se můžete nechat zvěčnit kdekoliv se vám jen zlíbí. Fotografie jsou k dispozici okamžitě v elektronické a za pár vteřin také tištěné podobě.

Youbox Go je novinka na trhu, kterou jsme pro Vás vyvinuli. Jedná se o zařízení, které je mobilní, nepotřebuje připojení k elektrické síti a je schopné okamžitě provést na fotografii postprodukci, sdílet ji na vaše mobilní zařízení a ještě vám fotografii ihned vytisknout.

Youbox Backpack je novinka na trhu, kterou jsme pro Vás vyvinuli. Jedná se o zařízení, které je mobilní, nepotřebuje připojení k elektrické síti a je schopné okamžitě provést na foografii postprodukci a sdílet ji na vaše mobilní zařízení.

Youbox Mozaika Vám přiváží světový hit. Jako první na zdejším trhu přinášíme mozaiku z fotografií na klíčovaném fotopozadí. Nabízíme však i neklíčovanou verzi. Dílo vzniká přímo na akci, obrázek skládají sami lidé. Ty velice často až do poslední chvíle netuší, co bude na obrázku.Sdílejte výhodu

Hlavní partneři