Divadlo Radka Brzobohatého

Divadlo Radka Brzobohatého

Speciální akce!!! Sleva 30% na všechna představení.

Divadlo Radka Brzobohatého si vydobylo své postavení ve velkém množství neustále vznikajících konkurenčních divadelních souborů a dokázalo tak svou životaschopnost a diváckou oblibu, kterou si buduje již 17 let.

Základní DNA, na které poslední čtyři roky nové vedení staví repertoár, by se dala zjednodušeně popsat jako “DIVADLO FENOMÉNŮ“. Program je vybírán tak, aby si zde mohl přijít na své divák náročnější, muzikálový i ten, který touží hlavně po zábavě.Vyhledává hry od dramatiků, kteří se nezapomenutelně zapsali nebo v současné době zapisují do divadelní historie, či se nějakým způsobem blízce dotýkají jiného fenoménu lidské civilizace. Nesoustředí se výhradně jen na původní divadelní texty (Lakomec, Maryša, komedie Řádí jako tajfun či detektivka Parfém v podezření), ale uvádí na scénu divadelní přepisy nezapomenutelných filmů či románů (Přelet nad kukaččím hnízdem), dramatizace životů slavných osobností (Freddie – concert show) nebo také autorské hry (Vinetůůů, Tři letušky v posteli). Vše, co se stalo fenoménem, ať už z pohledu světa, tak i České republiky, či dokonce samotné Prahy, je v hledáčku tohoto divadla.

Můžete se těšit na tyto inscenace:

Čarodějnice Bordelína

Muzikálová pohádka pro děti i dospělé

Hrdinka knih pro děti Sandry Dražilové Zlámalové, Čarodějnice Bordelína, se dočká své divadelní podoby a ožije na jevišti Divadla Radka Brzobohatého v muzikálovém provedení. Vznikne tak výpravná a vtipná pohádka pro děti i jejich rodiče.

Hrají: Alžběta Fišerová, Anna Kulovaná, Lucie Kožinová, Petr Klimeš a další

termín představení: 24.9. a 29.10. 2023 v 15 hodin

 

Jsem doma, zlato!

Jak hanebně šťastné může manželství být?

Judy a Johnny žijí v idylickém manželství. Ona – po všech stránkách dokonalá žena, která udržuje perfektně uklizenou domácnost, každý den připravuje božskou večeři, a manžela vítá vyladěným drinkem a nahřátými papučemi. On – živitel rodiny. Tradiční uspořádání domácnosti v kulisách 50. let. Až na to, že se píše rok 2022. Pračka i lednička jsou sedmdesát let staré a neustále vypovídají službu. Postupně se ukazuje, že být domácí bohyní ze starých časů není tak snadné, jak se zdá.

Hrají: Zuzana Kajnarová, Roman Říčař, Jana Švandová a další

termín představení: 13.9., 3.10. a 17.10. 2023 v 19 hodin

Vy nejste žena, pane!

Hrají: Jakub Slach, Ernesto Čekan, Milan Enčev, Simona Postlerová a další

termín představení:  15.9. a 5.10.2023 v 19 hodin

                                          22.10.2023 v 17 hodin

A je to venku!

Česká premiéra současné izraelské komedie, která je momentálně hitem v Tel Avivu.

Diana se svým přítelem Robertem jedou na večeři k jejím rodičům Janě a Davidovi. Ti je dlouhodobě podporují, což Roberta irituje a rozhodne se to vyřešit. Netuší však, že rodiče pro ně mají také přichystané překvapení. Brilantní komedie o třaskavém rodinném střetu jednoho večera, kdy se odhalí všechna zákoutí rodinných vztahů a všichni nakonec vyloží karty na stůl, je plná zvratů a překvapení a svým chytrým stylem připomíná světoznámé tituly Jméno nebo Naprostí cizinci.

Hrají: Denisa Nesvačilová, Miroslav Etzler, Petr Motloch  a další

termín představení: 12.9., 26.9., 11.10. a 20.10. 2023 v 19

                                        hodin

Ženu, nebo život?

Co má udělat manžel, který zjistí, že ho jeho manželka podvádí? Může svého soka sám zabít jako v romantických dobách. Může ho nechat zabít, jak se to dělá v dnešní „akční době“. Nebo mu může oplatit stejnou mincí: totiž na oplátku svést jeho věrnou ženu. V Camolettiho komedii se setkáme se zápletkami důvěrně známými z vlastního manželství. Navíc budeme překvapeni, jak mistrovsky se budou rozvíjet. Komedie plná italského temperamentu, francouzského šarmu, manželských nedorozumění a „rafinád“, ale především spousta legrace.

Hrají: Ernesto Čekan, Miroslav Hrabě, Pavlína Mourková  a další

termín představení:  17.9.2023 v 17 hodin

                                         4.10. a 27.10.2023 v 19 hodin

Ajťáci

Představení, které určitě stojí za vidění třeba po náročném dni v práci.

SVĚTOVÁ PREMIÉRA divadelní adaptace fenomenálního britského sitcomu AJŤÁCI (IT CROWD).Nahlédněme do kutlochu IT oddělení Reynholm Industries, kde své příběhy pracovní i osobní prožívají Roy, Moss a jejich šéfová Jen.S našimi Ajťáky si připomenete, co je to internet, naučíte se spolu s Jen italsky a hlavně zjistíte, že nejlepší řešení při každé poruše je zkusit to vypnout a zapnout!

Hrají: Zuzana Kajnarová, Anna Polívková, Jiří Maryško a další

termín představení: 11.9. a 19.10.2023 v 19 hodin

Přelet nad kukaččím hnízdem

Aby se vyhnul vězení, zvolil psychiatrickou léčebnu. Ale možná udělal tu největší chybu svého života… Strhující příběh o souboji mezi manipulativní zdravotní sestrou a jejím nedobrovolným pacientem. Dramatizace stejnojmenného bestselleru Kena Keseyho posbírala spoustu cen, včetně ceny Newyorské kritiky a Tony Award, a hraje se s úspěchem po celém světě. Slávu Přeletu nad kukaččím hnízdem pak dovršila filmová adaptace Miloše Formana, která získala pět Oscarů – nejlepší film, herec, herečka, režisér a scénář.

Hrají: Miroslav Hrabě, Romana Goščíková, Petr Klimeš a další

termín představení: 24.10.2023 v 19 hodin

Vyhazovači

Hudební komedie, u které se budete smát, až budete brečet.

Energií sršící hudební komedie, které dominuje skvělá hudba a písně Ondřeje Brzobohatého.Čtyři vyhazovači disco klubu Cinders se představují jako ostřílení chlapíci, ale také jako náctiletí hoši připravující se na svůj velký večer, jako roztomilé nakadeřené slečny užívající si narozeninovou párty a jako mnoho dalších postav ztvárněných čtyřmi zpívajícími herci.

Hrají: Přemysl Pálek, Ernesto Čekan, Petr Šudoma a další

termín představení: 18.9. a 26.10.2023 v 19 hodin

50 odstínů!

Česká premiéra muzikálové parodie z newyorské Broadwaye s živou hudbou!

Chcete uniknout z nudného života plného stereotypů ve všech oblastech, zažít něco výjimečného, neobvyklého…? Začtěte se do románu a nechte se vést… O tom, že realita může být naprosto jiná než představy, se přesvědčí nejen Anastasie, ale i členky čtenářského klubu, k nimž se dostala ta magická kniha – román Padesát odstínů šedi…- Představení je opatřeno anglickými titulky. Do 18 let jen na vlastní nebezpečí! Přemysl Pálek získal za ztvárnění hlavní role širší nominaci na Cenu Thálie 2020.

Hrají: Přemysl Pálek, Charlotte Doubravová,Kateřina Pechová a další

termín představení:        7.10.2023 ve 14.30 hodin

                                               31.10.2023 v 19 hodin

                                        

Drahoušku, toužím po Tobě...

Francouzská komedie z pera slavného autora Marca Camolettiho. Známý advokát a jeho žena, zubní lékařka, jsou v rozvodovém řízení. Problém je v tom, že jeho kancelář i její ordinace se nacházejí v jejich společném bytě, který žádný z obou manželů nechce přenechat tomu druhému. Přestože mezi oběma stále přetrvává láska, rozhodne se každý z nich žít nový život, aby ještě více zatopil tomu druhému…

Hrají: Charlotte Doubravová,Kateřina Peřinová, Ernesto Čekan a další

termín představení:  19.9. a 12.10.2023 v 19 hodin

Hračička

Opravdový zločin není to, co se děje, opravdový zločin je, že o něm víme a obrátíme list.
Bezbranná osamocená žena v uzavřeném prostoru. Neznámý muž. Stane se jejím novým milencem, láskou nebo vrahem?
Strhující hra o touze někoho ovládat, síle osobnosti i ochotě vyspat se s naším popravčím, se řadí k fenomenálním thrillerům jako je Misery nechce zemřít či Čekej do tmy.

Hrají: Lucie Vondráčková, Romana Goščíková, Jan Fanta a další

 termín představení: 14.9., 20.9., 13.10. a 21.10.2023 v 19 

                                          hodin

 
 

 Sdílejte výhodu

Hlavní partneři