Divadlo Radka Brzobohatého

Divadlo Radka Brzobohatého

Speciální podzimní akce!!! Sleva 30% na všechna představení s výjimkou Freddie - Concert show.

Divadlo Radka Brzobohatého si vydobylo své postavení ve velkém množství neustále vznikajících konkurenčních divadelních souborů a dokázalo tak svou životaschopnost a diváckou oblibu, kterou si buduje již 17 let.

Základní DNA, na které poslední čtyři roky nové vedení staví repertoár, by se dala zjednodušeně popsat jako “DIVADLO FENOMÉNŮ“. Program je vybírán tak, aby si zde mohl přijít na své divák náročnější, muzikálový i ten, který touží hlavně po zábavě.Vyhledává hry od dramatiků, kteří se nezapomenutelně zapsali nebo v současné době zapisují do divadelní historie, či se nějakým způsobem blízce dotýkají jiného fenoménu lidské civilizace. Nesoustředí se výhradně jen na původní divadelní texty (Lakomec, Maryša, komedie Řádí jako tajfun či detektivka Parfém v podezření), ale uvádí na scénu divadelní přepisy nezapomenutelných filmů či románů (Přelet nad kukaččím hnízdem), dramatizace životů slavných osobností (Freddie – concert show) nebo také autorské hry (Vinetůůů, Tři letušky v posteli). Vše, co se stalo fenoménem, ať už z pohledu světa, tak i České republiky, či dokonce samotné Prahy, je v hledáčku tohoto divadla.

Již od září se můžete těšit na tyto inscenace:

Jsem doma, zlato!

Jak hanebně šťastné může manželství být?

Judy a Johnny žijí v idylickém manželství. Ona – po všech stránkách dokonalá žena, která udržuje perfektně uklizenou domácnost, každý den připravuje božskou večeři, a manžela vítá vyladěným drinkem a nahřátými papučemi. On – živitel rodiny. Tradiční uspořádání domácnosti v kulisách 50. let. Až na to, že se píše rok 2022. Pračka i lednička jsou sedmdesát let staré a neustále vypovídají službu. Postupně se ukazuje, že být domácí bohyní ze starých časů není tak snadné, jak se zdá.

Hrají: Zuzana Kajnarová, Roman Říčař, Jana Švandová a další

termín představení: 12.9., 30.9. a 31.10.2022 v 19 hodin

Parfém v podezření

Napínavá francouzská krimi komedie.

Pět žen. Dva policisté. Jedna mrtvola. Jeden luxusní parfém. Hledá se vrah. V představení se rozehrává příběh pěti sester, do jejichž života zasáhla smrt majitelky nedalekého butiku. Všechny jsou v podezření, protože okolo slídí Oscar Berthomieu, vyšetřující komisař nevšedních zvyků, který vyznává ještě nevšednější policejní metody. Motiv může mít každá z nich, ale alibi, zdá se, nemá žádná. Co skrývají a co skrývá komisař? Bude vrah dopaden? A kde se vzala ta vůně parfému? Toto a ještě mnohem více prozradí Parfém v podezření!

Hrají: Walérie Zawadská, Jana Švandová, Simona Postlerová a další

termín představení: 13.9. a 10.10.2022 v 19 hodin

Tři letušky v posteli

Když už si myslíte, že máte tak dokonalý plán, že se nemůže nic hrozného stát, stane se něco ještě mnohem, mnohem horšího. Jeden pilot, jeden byt a příliš mnoho milenek na jednu postel. Tohle ani letecký mechanik neopraví. Milostné pletky napříč zeměkoulí vás pak mohou dostat do ráje, ale také do blázince. Komedii o tom, co všechno se může stát na křižovatkách letových tras, můžete vidět pouze a jen v Divadle Radka Brzobohatého.

Hrají: Denisa Nesvačilová, Anna Kulovaná, Kateřina Peřinová a další

termín představení: 14.9., 4.10. a 16.10.2022 v 19 hodin

Ženu, nebo život?

Co má udělat manžel, který zjistí, že ho jeho manželka podvádí? Může svého soka sám zabít jako v romantických dobách. Může ho nechat zabít, jak se to dělá v dnešní „akční době“. Nebo mu může oplatit stejnou mincí: totiž na oplátku svést jeho věrnou ženu. V Camolettiho komedii se setkáme se zápletkami důvěrně známými z vlastního manželství. Navíc budeme překvapeni, jak mistrovsky se budou rozvíjet. Komedie plná italského temperamentu, francouzského šarmu, manželských nedorozumění a „rafinád“, ale především spousta legrace.

Hrají: Ernesto Čekan, Miroslav Hrabě, Pavlína Mourková  a další

termín představení: 15.9. a 13.10.2022 v 19 hodin

Ajťáci

Představení, které určitě stojí za vidění třeba po náročném dni v práci.

SVĚTOVÁ PREMIÉRA divadelní adaptace fenomenálního britského sitcomu AJŤÁCI (IT CROWD).Nahlédněme do kutlochu IT oddělení Reynholm Industries, kde své příběhy pracovní i osobní prožívají Roy, Moss a jejich šéfová Jen.S našimi Ajťáky si připomenete, co je to internet, naučíte se spolu s Jen italsky a hlavně zjistíte, že nejlepší řešení při každé poruše je zkusit to vypnout a zapnout!

Hrají: Zuzana Kajnarová, Anna Polívková, Jiří Maryško a další

termín představení: 16.9.2022 v 19 hodin

                                        2.10.2022 v 15 hodin

Přelet nad kukaččím hnízdem

Aby se vyhnul vězení, zvolil psychiatrickou léčebnu. Ale možná udělal tu největší chybu svého života… Strhující příběh o souboji mezi manipulativní zdravotní sestrou a jejím nedobrovolným pacientem. Dramatizace stejnojmenného bestselleru Kena Keseyho posbírala spoustu cen, včetně ceny Newyorské kritiky a Tony Award, a hraje se s úspěchem po celém světě. Slávu Přeletu nad kukaččím hnízdem pak dovršila filmová adaptace Miloše Formana, která získala pět Oscarů – nejlepší film, herec, herečka, režisér a scénář.

Hrají: Miroslav Hrabě, Romana Goščíková, Petr Klimeš a další

termín představení: 20.9.2022 v 19 hodin

Vyhazovači

Hudební komedie, u které se budete smát, až budete brečet.

Energií sršící hudební komedie, které dominuje skvělá hudba a písně Ondřeje Brzobohatého.Čtyři vyhazovači disco klubu Cinders se představují jako ostřílení chlapíci, ale také jako náctiletí hoši připravující se na svůj velký večer, jako roztomilé nakadeřené slečny užívající si narozeninovou párty a jako mnoho dalších postav ztvárněných čtyřmi zpívajícími herci.

Hrají: Přemysl Pálek, Ernesto Čekan, Petr Šudoma a další

termín představení: 22.9. a 5.10.2022 v 19 hodin

50 odstínů!

Česká premiéra muzikálové parodie z newyorské Broadwaye s živou hudbou!

Chcete uniknout z nudného života plného stereotypů ve všech oblastech, zažít něco výjimečného, neobvyklého…? Začtěte se do románu a nechte se vést… O tom, že realita může být naprosto jiná než představy, se přesvědčí nejen Anastasie, ale i členky čtenářského klubu, k nimž se dostala ta magická kniha – román Padesát odstínů šedi…- Představení je opatřeno anglickými titulky. Do 18 let jen na vlastní nebezpečí! Přemysl Pálek získal za ztvárnění hlavní role širší nominaci na Cenu Thálie 2020.

Hrají: Přemysl Pálek, Charlotte Doubravová,Kateřina Pechová a další

termín představení: 25.9.2022 v 19 hodin

                                        8.10.2022 ve 14.30 hodin

Drahoušku, toužím po Tobě...

Francouzská komedie z pera slavného autora Marca Camolettiho. Známý advokát a jeho žena, zubní lékařka, jsou v rozvodovém řízení. Problém je v tom, že jeho kancelář i její ordinace se nacházejí v jejich společném bytě, který žádný z obou manželů nechce přenechat tomu druhému. Přestože mezi oběma stále přetrvává láska, rozhodne se každý z nich žít nový život, aby ještě více zatopil tomu druhému…

Hrají: Charlotte Doubravová,Kateřina Peřinová, Ernesto Čekan a další

termín představení: 27.9. a 26.10.2022 v 19 hodin

Nejstarší řemeslo (host)

Vtipné a přitom moudré podobenství o lidském životě, společnosti a o tom, co je víc, zda moderní strategie nebo obyčejná lidskost. I nejstarší zástupkyně “nejstaršího řemesla” potřebují vědět, co je to marketing, chtějí−li obstát v ekonomické konkurenci…Pět dam v nejlepším věku se přes polední pauzu sluní na lavičce v parku kdesi v New Yorku. Probírají různá témata, ale my za chvíli pochopíme, že titul Nejstarší řemeslo se vztahuje právě k nim… Znají se celý život, ví o sobě vše a nikdy se neopustí. Co je drží pohromadě? Potřebuje jejich řemeslo účinný marketing, efektivní komunikaci a funkční management, aby obstálo v ekonomické konkurenci? Nebo jim zbývá jen dřít do roztrhání těla?Známá americká dramatička popisuje s hořkým humorem život dam, které se cele a doživotně upsaly nejstaršímu řemeslu.

Hrají: Walérie Zawadská, zuzana Slavíková, Jana Švandová a další

 

termín představení: 19.10.2022 v 19 hodin

 

 
 

 Sdílejte výhodu

Hlavní partneři