Divadlo Na Jezerce - Výhodná cena vstupenek na vybrané představení

Divadlo Na Jezerce, s.r.o.

Divadelní společnost Jana Hrušínského byla založena v roce 2002 a navazuje na dlouholetou rodinnou tradici. Předkové a příslušníci rodiny Hrušínských působí v českém divadle nepřetržitě od poloviny devatenáctého století. Prvním držitelem divadelní koncese v rodině byl pan Ondřej Červíček, který povolení k provozování divadelního spolku získal v roce 1883. Za všechny známé osobnosti, které prošly divadelní historií "rodiny" jmenujme např. v r. 1851 Josefa Kajetána Tyla nebo později, v první polovině 20. století např. Karla Lamače, Rudolfa Hrušínského či Josefa Kemra. Rodinná tradice nyní pokračuje v Divadle Na Jezerce.

Speciální akce!!! Na vybraná představení sleva 25%:

Sleva platí při nákupu dvou a více vstupenek.

Takový žertík

Jean Dell, Gérald Sibleyras

Komedie o tom, že o rozchodech se nemá žertovat.

Život na francouzském venkově, letní dům, piknik v přírodě a pohoda narušená nevinným žertíkem o rozchodu manželského páru považovaného všemi přáteli za ideální. Čechovovsky laděná komedie uvedená v české premiéře Divadlem Na Jezerce byla v Paříži vyhlášena hrou roku.

Hrají: Jan Hrušínský, Miluše šplechtová, Zdeněk Hruška a další

běžná cena vstupenky 450,- Kč

Představení se slevou: 


 

 

Mašíni

Jan Jirků

Bojovali s Hitlerem, bojovali s Gottwaldem, bojovali s Havlem

44. PREMIÉRA V DIVADLE NA JEZERCE
Je to jako se vším v životě - bez humoru by to nešlo, bez dojetí to není ono a bez vlastních zkušeností a svého názoru to nemá smysl. Štafetu svobody převzali Ctirad a Josef od svého otce - protinacistického odbojáře Josefa Mašína. Polovina národa je považuje za hrdiny, druhá za chladnokrevné vrahy. V Divadle Na Jezerce jsme se na společensky vyhraněné téma "Mašíni" snažili podívat z několika různých úhlů a zjistili jsme, že s Mašíny je to jako se vším v životě - bez humoru by to nešlo, bez dojetí to není ono a bez vlastních zkušeností a svého názoru to nemá smysl. Společnost potřebuje znát příklady těch, kteří dokázali vybočit z řady a postavit se zlu a nespravedlnosti i za cenu rizik a obětí - to vyžaduje obrovskou vnitřní sílu a nezdolnou odvahu a nutně to přináší vlnu kritiky.

Každý by měl proti zlu bojovat - alespoň v rámci svých možností.

Hrají: Milan Šteindler,Miluše Šplechtová, Kristýna Hrušínská a další

běžná cena vstupenky 450,- Kč

Představení se slevou: 

Pánský klub

Matěj Balcar

Komedie o eroticky závislých mužích je terapií pro všechny - zvlášť pro ty, kteří si myslí, že žádnou terapii nepotřebují.

Na sezení pro eroticky závislé se seznamuje majitel cykloservisu Eda (MILAN ŠTEINDLER) s učitelem dějepisu a tělocviku Cyrilem (MICHAL STEJSKAL/DAN ŠVÁB), stárnoucím rockerem jménem GIGI (ZDENĚK ŽÁK), scenáristou na odpočinku Přemkem (RUDA STARZ) a mladým ajťákem Martinem (MARTIN LETÁK).
Terapii vede čerstvě dostudovaná a nezadaná Linda (KRISTÝNA HRUŠÍNSKÁ), pro kterou se setkání s partou rozličných mužských charakterů stává osudovým krokem nejen v profesní kariéře. Smát se přestanete až doma - možná.

Hrají: Kristýna Hrušínská, Daniel Šváb, Michal Stejskal, Zdeněk Žák,      Milan Šteindler a další

 

běžná cena vstupenky 590,- Kč

Představení se slevou: 

Práskni do bot

Owen McCafferty

"Když chtějí obkladači něco šlohnout, kradou dlaždičky. Kdyby dělali v diamantovým dole, brali by něco jinýho."

Peprná komedie nejen pro pány. Pohled do světa českých dlaždičů, kteří optikou svého povolání a v jazyce jim vlastním ukazují divákům, že zdánlivě jednoduchý plán – ukrást paletu dlaždiček a o polední pauze ji výhodně prodat – může mít velmi složitou motivaci.

Hrají: Jan Hrušínský, Valastimil Zavřel, Martin Sitta a Václav Liška

běžná cena vstupenky 450,- Kč

Představení se slevou: 


 Sdílejte výhodu

Hlavní partneři