Czech Cabaret Show

ProNi Production s.r.o.

O VZNIKU CZECH CABARET SHOW

Téměř sto let poté, co se zavřely dveře posledního pražského kabaretu, přichází Czech Cabaret Show, show plná energie a lásky k divadlu, tanci a hudbě, aby opět vrátila do zlaté Prahy dávno zašlou slávu a tradici kabaretního a vaudevillového umění. Jsme artistická rodina, pražské umělecké podsvětí, dekadentní společenství, které si za své poselství zvolilo předávat dále radost a emoce, které kabaret jako úchvatný a bohatý žánr přináší. Chceme vás alespoň na jednu magickou noc přenést do jiného času i dimenze.

KDO JSME?

Za světem Czech Cabaretu stojí česká herečka, zpěvačka a moderátorka s moldavskými kořeny, režisérka Nikol Prokešová. V roce 2018 začala pracovat na složitém konceptu, ke kterému postupně dotvořila veškerou kreativu, od návrhů kostýmů, rekvizit či celého vizuálu po výběr světoznámých písní. "Kabaret zpracovaný na skutečně vysoké úrovni v České republice - a vlastně v celé střední Evropě ‑ zcela chybí. Osobně miluji umění ve všech jeho formách, a právě kabaret mi umožnil vytvořit multižánrovou show, která pojímá mnoho stylů, jako je Old Hollywood, staronový cirkus, dekadentní jazzová éra, ale i sci-fi vizuál 60. let či burtonovské filmové fantazie. Czech Cabaret Show je mé třetí dítě a jsem neskutečně hrdá na výsledek naší práce i celý soubor“, říká jeho zakladatelka. V našem ansámblu naleznete umělce všemožných profesí i národností. Profesionální tanečnice a showgirls, muzikálové zpěvačky a zpěváky, cirkusové artisty, akrobaty, ohnivé performery i herce. Všechny nás spojuje fascinace časy dávno minulými a ze všech sil pracujeme na svých výkonech tak, abychom si získali srdce každého jednoho diváka.

CZECH CABARET SHOW

Celovečerní show kombinuje prvky kabaretu, divadla, vaudevillu a novodobého cirkusu. Show přináší nejznámější kabaretní a muzikálová čísla v originální podobě s bohatou výpravou a překrásnými kostýmy. Obsazení kabaretu tvoří půvabné showgirls a tanečníci, přední čeští muzikáloví zpěváci a elitní performeři a akrobaté. Diváci se mohou těšit na brilantní taneční čísla v broadwayském stylu, prokládaná vzdušnou akrobacii, fireshow, lightshow, contortionisty a cirkusovými čísly. To vše je umocněno nadměrnými rekvizitami, jevištními efekty a netradičním využitím prostoru empírového divadla HYBERNIA. Dobová atmosféra, úchvatné zpracovaní a ohromující výkony zaručují nezapomenutelný zážitek. Nechte se očarovat kouzlem kabaretu a prožijte s námi úchvatný večer v pražském divadle HYBERNIA.

SLEVA PRO ODBORÁŘE:

Se slevovým kódem, který se Vám zobrazí po přihlášení získají klienti slevu 15% na vstupenky v kategoriích PREMIUM a STANDARD pro všechna představení Czech Cabaret Show, konaná do 31. srpna 2024. V případě zájmu o hromadnou objednávku, u níž může být sleva ještě výhodnější, nás kontaktujte na emailu info@czechcabaret.cz.Sdílejte výhodu

Hlavní partneři