Sleva 10% na doplňky stravy Avanso

Avanso s.r.o.

AVANSO je společnost působící v oblasti doplňků stravy, zdravé výživy a zdravého životního stylu.

Naše výrobky odpovídají nejnovějším trendům a jsou vytvářeny ve spolupráci s renomovanými odborníky z oblasti vědy, výzkumu, farmacie a zdravé výživy. Naším cílem a posláním je poskytovat ty nejlepší možné služby a přinášet našim zákazníkům ta nejlepší a nejefektivnější řešení v oblasti péče o zdraví.

Pro členy odboryplus jsme připravili slevu 10 % na celý sortiment produktů na našem e-shopu.

Naše produktové portfolio pokrývá nejrůznější segmenty z oblasti péče o zdraví. Ať už Vás bolí klouby, potřebujete podpořit kardiovaskulární systém, kognitivní funkce, zrak, imunitu nebo čekáte přírůstek do rodiny - máme kvalitní produkty právě pro Vás a Vaše blízké. Základními komponenty našich přípravků jsou vitamíny, minerály, bylinné extrakty, nenasycené mastné kyseliny a další prvky, napomáhající našemu organismu optimalizovat zdravotní stav. Z řady oblíbených prodůktů můžeme zmínit například tyto:

Krillan

Je vyroben z nejkvalitnějšího krilového oleje, získaného z krilu, žijícího v nedotčených vodách Antarktidy, v nejčistším prostředí na světě. Esenciální mastné kyseliny jsou ve formě fosfolipidů a zajišťují tak velmi vysokou biologickou dostupnost produktu ve srovnání s běžnými produkty Omega 3. Výrobek navíc obsahuje přírodní antioxidant astaxanthin a také cholin. Krillan má pozitivní vliv na kognitivní zdraví, kardiovaskulární zdraví, zdraví jater a kloubů.

Arthrosin

Je účinný kloubní přípravek obsahující 8 účinných látek. Vyvinuli jsme komplexní produkt s vysokým obsahem 750 mg čistého glukosamin sulfátu na tabletu. Výrobek dále obsahuje chondroitin sulfát, boswelia serate, MSM a Flexi Comlex složený z kolagenu typu II, kurkuminu, manganu a vitamínu C. Přípravek ulevuje kloubům a účinně podporuje jejich regeneraci. Zároveň pozitivně ovlivňuje činnost vazů, šlach a chrupavek.

Neurocel

Neurocel je produkt obsahující 6 vitamínů skupiny B. Hlavní složka Methylcobalamin je přítomna ve velmi vysoké dávce 1500 mcg, obsah kyseliny alfa lipoové je 300 mg. Neurocel vyživuje nervy a poskytuje komplexní nervovou a mozkovou péči. Přináší pozitivní výsledky lidem trpícím únavou a vyčerpáním a pomáhá podporovat psychickou aktivitu. Pozitivně ovlivňuje duševní zdraví, zlepšuje koncentraci, zvyšuje výkon mozku, zklidňuje mysl a snižuje pocit stresu.

Visiolix

Visiolix je prevencí očních chorob. Obsahuje esenciální antioxidanty, které chrání oko před záněty a škodlivými účinky UV záření. Chrání také oční buňky před škodlivými světelnými frekvencemi. Díky svému jedinečnému složení ulevuje unaveným očím a nervům. Visiolix je výbornou prevencí proti různým infekcím, zlepšuje vidění za zhoršených světelných podmínek a pomáhá vidět jasněji a ostřeji. Výrobek obsahuje vysokou dávku luteinu, extrakt z borůvky, extrakt ze schizandry, betakaroten, zeaxanthin, vitamín B2 a zinek.

Probiona

Probiona je komplexní probiotický doplněk pro dospělé. Po celou dobu užívání Probiona garantuje 2,850 miliard cfu na kapsli. Komplex 5 různých bakteriálních kmenů rychle kolonizuje trávicí trakt a harmonizuje střevní mikroflóru. Pečlivě vyvinutá receptura obsahující vybrané bakteriální kmeny poskytuje zklidnění organismu, úlevu od užívání antibiotik, podporu na cestách. Probiotika obnovují zdravou střevní mikroflóru, čímž dochází k návratu k lepšímu trávicímu procesu a následně k funkční imunitě.

Můžeme doporučit další zajímavé přípravky, například skvělý Curcuprim jež obsahuje vysoce vstřebatelný kurkumin pomáhající při různých zdravotních obtížích, nebo Varixen pro křečové žíly, Detoxis pro očistu a detoxikaci organismu, Urifit na záněty močových cest, Diabeten pro regulaci cukru v krvi, Menstrin pro ženy v období periody, sirupy Imuvit a Jitrocel pro imunitu organismu, taktéž vitamín C, vitamin D, multivitamin či hořčík. Škála přípravků je široká a zajisté si každý vybere takový produkt, který nejvíce vyhovuje jeho potřebám.

AVANSO je firmou se silnou orientací na spotřebitele a na jeho požadavky. Naším cílem je vždy uspokojovat i ty nejnáročnější potřeby našich klientů, jak na domácím, tak i na zahraničních trzích. Vaše spokojenost je naším cílem.

VYZKOUŠEJTE NĚKTERÝ Z PŘÍPRAVKŮ AVANSO NEBO POTĚŠTE ZDRAVÝM PRODUKTEM SVÉ BLÍZKÉ.

TUTO slevu lze uplatnit pouze při nákupu na e-shopu!!! Neplatí v žádné kamenné prodejně a u partnerů!!!

Avanso web:       www.avanso.cz

Avanso e-shop:  eshop.avanso.cz