Nové vozy čínské automobilky Dongfeng od Bidli auto

BIDLI holding, a.s.

Bidli auto

Stali jsme se výhradními dovozci v Česku dosud neobjevené automobilky Dongfeng, která patří mezi tři nejsilnější značky čínského trhu. Rozhodli jsme se českému trhu přivézt oblíbené modely SUV –inteligentní Fengon, rodinné sedmimístné Glory a plně elektrický Seres. Všechny vozy nabízíme za oproti konkurenčním modelům v plné výbavě.

Kdo jsme?

Historie Bidli se píše od roku 2003, kdy současný výkonný ředitel vybudoval s několika spolužáky pobočku Modré pyramidy na zelené louce v pražské Krči. Ta se během roku stala nejúspěšnější pobočkou v celé republice. V roce 2008 se centrálou společnosti stal pětipatrový dům v Jindřišské ulici v centru Prahy a poskytované služby se rozrostly o realitní, developerské, finanční, technologické, energetické, investiční a designérské služby. Ale jedno stále platí - rok od roku dosahujeme lepších obchodních výsledků než v roce předešlém.

Nabízíme jako jediní na trhu unikátní komplexní služby, díky kterým jsou naši klienti doma se vším všudy. A aby byli naši klienti doma ještě dříve, exkluzivně jsme zahájili prodej vozů automobilky Dongfeng. Spuštěním nové divize Bidli auto se nám podařilo splnit si dlouhodobý sen, kdy jsme si přáli zkompletovat služby, které klientům přiblíží bydlení na dosah ruky.

Pojďte si je společně prohlédnout.

Sedmimístné rodinné Glory 580 nabízíme v prémiové výbavě v ekologické kůži s 360° parkovacím kamerovým systémem, 10palcovou dotykovou obrazovkou a hydrofobními skly odvádějícími dešťové srážky.

Inteligentní SUV Fengon 5 nabízíme v prémiové výbavě ve třech jízdních režimech SPORT/COMFORT/WINTER, s 360° parkovacím kamerovým systémem, dvoudílnou panoramatickou střechou a automatickým otevíráním zavazadlového prostoru. Interiér je potažen syntetickou kůží NAPPA a ergonomická sedadla jsou pro maximální pohodlí vybavena loketními opěrkami. Fengon 5 můžete nastartovat díky bezklíčovému systému Start-Stop.

Elektrický Seres 3 nabízíme v prémiové výbavě ve třech jízdních režimech ECO/SPORT/COMFORT s panoramatickou střechou, dotykovým displejem o velikosti 10,25 palce a bezdrátovým nabíjením mobilního telefonu. Interiér je v koženém provedení a nechybí ani asistent jízdy a 360° parkovací kamerový systém. Seres můžete nastartovat díky bezklíčovému systému Start-Stop.

Výhody pro členy Odboryplus

Přednostní vyřízení objednávky

Pro členy odborů jsou objednané vozy zařazeny do výroby přednostně a proto se doba dodání pohybuje v rozmezí pouze 3-4 měsíce.

Vyzkoušejte si jízdu na vlastní kůži
Nabízíme pro členy odborů přednostní testovací jízdy zdarma v našich showroomech. Svezte se našimi vozy Dongfeng jako jedni z prvních!
Přednostní servis
Na naše vozy garantujeme záruku 2+2 roky, ale dopravním nehodám zabránit neumíme. Jako našim partnerům Vám zaručujeme přednostní servis.
Náhradní vozidlo
Po dobu, kdy bude Vaše vozidlo v našem autorizovaném servisu, Vám poskytneme náhradní vozidlo do doby, než bude Váš vůz opět pojízdný.