Wellness Onsen Japan

Relient s.r.o.

Centrum je na trhu v oblasti sportu a relaxace již 30 let a patří mezi špičku v regionálním měřítku. Vedle kondičních cvičení, relaxačních kurzů a výuky sebeobrany je zde nyní nově také wellness, které je svým „japonským“ zaměřením jediné v ČR a v blízké Evropě. Je zde sauna, japonská lázeň, čajovna, japonský pokojík, bar, knihovna, japonská zahrada, závěsy noren, vnitřní jezírko s rybami a vodopádem, japonské lucerny, bambus, rákos, akvárium, krb, relaxační zóna s lehátky, kvalitní sociální zázemí, relaxační hudba, čaje z celého světa, možno také ochutnávka Sake a japonského piva Sapporo. Samozřejmostí je parking zdarma přímo v centru Liberce vedle našeho centra. Nabízíme možnost wellness pobytů v mnoha různých kategoriích a nyní je také možnost ubytování. Základní je vstup pro veřejnost ve dnech úterý + neděle v době od 9.00 do 21.00 hod na 150 min s doporučením na předběžnou rezervaci (možno i online přes web) s cílem zaručit kapacitu pro daný účel. Trváme na tom, aby v centru bylo v jeden moment maximálně 10 návštěvníků pro zachování kvality nabízených služeb a klid. Druhou možností je návštěva v rámci soukromé akce i v jiné dny, kdy pro daný den a hodinu rezervujeme wellness na 150 min jen pro vás (1-10 osob) za jednotnou společnou cenu.
Dokážeme také zajistit po předběžné dohodě catering, obsluhu a službu masáží, pedikúry a manikúry. Poslední možností je pobyt s ubytováním a s možností využití také aktivní účasti na lekcích kondičních a relaxačních. Dokážeme také teambuilding, oslavy, narozeniny, večírky nebo romantické pobyty pro páry.
Více na webuhttps://www.liberec-wellness.cz/ nebo na telefonu kde vám ochotně vše vysvětlíme 731 197 624.

Ceny pro veřejnost (před slevou):
Cena pobytu v úterý a neděli od 9.00 – do 21.00 hod za jednotlivce na 150 minut je 500,-Kč. Cena soukromých akcí pro 1-10 osob celkem  je 2.000,-Kč za 150 minut ve dnech pondělí až čtvrtek. V pátek, sobotu a neděli je cena soukromé akce 3.000,-Kč. Na delších akcích a nebo v případě využití ubytování se cena počítá individuálně a patří sem i samostatná obsluha a catering. Snažíme se cenu spočítat dle vašich možností a přání.

Sleva pro členy Odborů je 10% po předložení platného voucheru a váže se jak na pobyt soukromý, tak na individuální v otevírací době pro veřejnost. Slevu lze využít i na nákup dárkových poukazů.Sdílejte výhodu

Hlavní partneři