Výhodné eurovíkendy a exotika se slevou 10%

CK KubíkTravel, a.s.

KubíkTravel – eurovíkendy a exotika na míru

Cestovní kancelář Kubík Travel je specialistou na exotické zájezdy a euro víkendy ve světových metropolích. Do našeho portfolia ovšem patří i klasické zájezdy, služební cesty, prodej letenek a naše veliká přednost, cesty na míru. Spolupracujeme s řadou kvalitních a prověřených hotelů po celém světě, a proto jsme zárukou vysoké kvality. Vybírejte z nabídky Euro víkendů a navštivte evropské metropole jako Londýn, Paříž, či Miláno, nebo se vydejte poznat pravou Exotiku na Maledivy či Seychelly. Dále si můžete vybírat z nabídky poznávacích zájezdů s kopletním programem do Jihoafrciké Republiky, na Srí lanku, Barmu, Vietnamu aj.

Akční nabídka

 

 POHÁDKOVÝ VÍKEND V PAŘÍŽI 

Disneyland Paříž, to je země pohádek a vzrušujících zážitků pro malé i velké. Návštěvou v této kouzelné říši uděláte radost sobě a hlavně těm, na kterých vám nejvíce záleží, vašim malým natěšeným dětem...  A než vyrazíte na výlet do kouzelné Paříže, tak si zkuste představit Disneyland-pohádkový svět.

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO BARMY 

Chrámy a pagody, jezero a starodávná města, pláže a mnoho dalšího lze prožít během cesty po úžasné Barmě. Barmská kultura je pravým oddechem od stresu a zakomplexovaného a stereotypního života. Tato dosud  pro Čechy neprobádaná země se jeví v mnoha cestovatelských očích jako velká neznámá. 

TIP Odboryplus

CK Kubík vás doveze do všech koutů světa. Náš tip se rovná zájezdu na SRI LANKU, která je rovněž v akční nabídce. Tato země je opravdu úžasná. Kromě hlavních památek, které absolvujete dle programu, není vůbec od věci vyrazit po okolí na vlastní pěst. Všude se setkáte s milými lidmi, kteří Vám ochotně poradí. Stačí vyrazit do okolních vesniček a uvidíte ten pravý nefalšovaný život. Je úplně normální, že běžně u cesty potkáte krávu, varana, opici i slona. Doporučujeme navštívit také méně známé buddhistické a hinduistické chrámy, kde stranou, většinou sami či s hrstkou místních nasajete skutečnou atmosféru východu. Budete-li mít štěstí, osloví Vás místní buddhističtí mniši, provedou chrámem a klidně pozvou na večeři, kterou jim denně nosí věřící. Pokud Vás tento tip oslovil a máte zájem se dovědět něco více o této zemi, neváhejte se na nás obrátit, neboť jsme před rokem Sri Lanku na vlastní pěst procestovali a můžeme poskytnout užitečné a zajímavé informace.

VIDEO SRI LANKA ZDE

 Sdílejte výhodu

Hlavní partneři