Telefony, hodinky, tablety a ostatní elektronika za super ceny pro členy O+

Refin Asistent s.r.o.

Sháníte nový mobilní telefon? Bojíte se objednávky přes cizí či méně známe e-shopy, kde nabízí telefony za nižší ceny? Bude telefon české distribuce?

Objednejte z pohodlí domova a bez těchto starostí přes Odboryplus! Garance kvality a české distribuce. Pro objednávku se musíte přihlásit a vyplnit kontaktní formulář!

Ke všem cenám telefonů uvedených na této stránce Vám přidáme ještě slevu 15 %(sleva se vztahuje na cenu bez akce ,,až 4000,- z ceny dolů za pořízení tarifu")! Sleva se vztahuje také na nákup tabletů , chytrých hodinek a dalšího zboží uvedených na stránce.

Sleva 15%  (ze základní ceny bez akcí) není podmíněna pořízením tarifu, ani nemusíte mít tarif od společnosti Vodafone.

Akce je platná do 29.2.2024.

Nevíte si s výběrem rady? Chcete ověřit cenu Vámi vybraného telefonu napište na email info@odboryplus.cz.

Sleva se počítá z cen před slevou a bez pořízení tarifu uvedených na stránkách Vodafone Czech Republic a.s a nelze ji kombinovat s jinými slevami a akčními kupony.

Pokud nenajdete Vámi vybranou elektroniku na stránce, kontaktujte nás přes email pro nacenění.

Zboží bude dodáno z oficiální distribuce Vodafone pro Českou republiku.