Sleva až 250 Kč a DOPRAVA ZDARMA

Green-Swan Pharmaceuticals CR, a.s.

Jsme Green-SwanPharmaceuticals. Zabýváme se výrobou a distribucí léků, zdravotnických prostředků a účinných doplňků stravy. Naším posláním je pomáhat a mít radost z toho, že jste zdraví.Společnost Green-SwanPharmaceuticals CR, a. s., vznikla v roce 1998 za přispění kapitálu investovaného z Velké Británie. Pod vedením mladých českých manažerů, především lékařů a farmaceutů, se stala jednou z největších společností zabývající se výrobou a distribucí volně prodejných přípravků v České republice. Jejím posláním je uvádět na trh nové produkty, které efektivně pomáhají udržovat zdraví a dobrou kondici lidem, kteří chtějí o své zdraví aktivně pečovat. Inspirujeme se nejnovějšími trendy a prověřenými znalostmi z oblasti farmacie a medicíny. Využíváme přírodní, prověřené suroviny a špičkové technologie.

Díky tomu vytváříme lepší přípravky, které Vám pomáhají žít zdravější a lepší život.

Sleva 250 Kč a DOPRAVA ZDARMA

Sleva 250 Kč a doprava ZDARMA. Speciální nabídka pro členy programu Odboryplus. Při objednávce doplňků stravy a měřicí techniky od společnosti GS a Cemio na www.gsklub.cz získáte slevu 250 Kč a dopravu ZDARMA při nákupu nad 990 Kč.
Platnost do 30. 6.2024!!!

Sleva 250 Kč a doprava ZDARMA. Speciální nabídka pro členy programu
Odboryplus. Při objednávce doplňků stravy a měřicí techniky od společností GS a Cemio
na www.gsklub.cz získáte slevu 250 Kč a dopravu ZDARMA při nákupu nad 990 Kč.

Jsme Green-Swan Pharmaceuticals. Zabýváme se výrobou a distribucí léků, zdravotnických prostředků a účinných doplňků stravy. Inspirujeme se našimi spotřebiteli a využíváme přírodních zdrojů.


Naším posláním je pomáhat a mít radost z toho, že jste zdraví.

TUTO slevu lze uplatnit pouze při nákupu na internetu!!! Neplatí v kamenných prodejnách a lékarnách!!!

Zdraví je jednou ze základních hodnot lidského života, a proto je o něj nutno správně pečovat. O zdraví svých kloubů, zejména těch nejvíce zatěžovaných (kolenní a kyčelní), se musíme zajímat včas.

 

Co můžete udělat sami?

  • Dbejte na svůj jídelníček. Doporučujeme vynechat nadbytek cukrů a tuků. Strava by měla být bohatá na zeleninu a ovoce. Doporučujeme jíst bílkoviny v podobě drůbežího masa.

  • Hlídejte si svou hmotnost. Nadváha zatěžuje především kolenní a kyčelní klouby.

  • Dostatečně se hýbejte. Cvičení by mělo být zaměřeno především na posílení svalstva v okolí kloubu, tj. na posílení čtyřhlavého svalu na přední straně stehna a svalu na zadní straně stehna.

  • Užívejte kloubní výživu. GS Condro DIAMANT® obsahuje glukosamin sulfát, který je důležitým stavebním kamenem chrupavek. Navíc obsahuje revoluční komplex DIAMANT FORTESCIN®, což je komplex aescinu a vitaminu C. Aescin přispívá ke správnému krevnímu zásobení kloubního pouzdra vazů a šlach a vitamin C je důležitý pro tvorbu pevné kolagenní sítě chrupavek a menisků.

Sportuji

Sport patří mezi nejčastější koníčky lidí na celém světě. V České republice se o sport zajímá aktivně téměř třetina populace, což je více než 3,5 milionu lidí.

Snad každý z nás zná heslo „SPORTEM KU ZDRAVÍ”. Bohužel to není vždy tak úplně pravda. Přiměřený pohyb je samozřejmě pro tělo zdravý, ale pozor na nadměrnou a jednostrannou zátěž kloubů.

Mezi sporty šetrné k našim kloubům patří například plavání, jízda na kole či rotopedu, chůze, pilates nebo cvičení s rehabilitační gumou.

Naopak mezi sporty s největším zatížením kloubů patří především aktivity, při kterých jsou časté dopady nebo prudké změny pohybu (např. volejbal, basketbal, fotbal, hokej, tenis, squash či těžká atletika).

Nejčastějším problémem u sportovců jsou kolena. Kolenní klouby jsou nejvíce zatěžovány posilováním nebo při náhlých změnách směru běhu, při prudkých nárazech a skocích. Skoky vyvíjejí zátěž na klouby až do trojnásobku tělesné hmotnosti sportovce, což podstatně zvyšuje míru rizika vzniku zranění.

 Co můžete udělat sami?

  • Buďte obezřetní při výběru sportu. Není vhodné vybírat sporty, při kterých dochází k rotačním pohybům ve velké rychlosti, ke skokům nebo nárazům. Vhodné je se věnovat tělesným aktivitám od mládí. Klouby a okolní měkké tkáně jsou tak rovnoměrně zatěžovány již v raném věku, což přináší i regeneraci kloubní chrupavky.

  • Jezte zdravou a vyváženou stravu, která obsahuje dostatek kvalitních bílkovin, cukrů, dobrých tuků, vitaminů, minerálů a stopových prvků. Přidejte do stravy omega-3 mastné kyseliny, jezte více zeleniny a nevynechávejte ovoce.

  • Užívejte kloubní výživu. Řada GS Condro obsahuje novinku – přípravek GS Condro DIAMANT®, jehož složení zahrnuje látky, které pomáhají udržovat kloubní aparát aktivních sportovců maximálně funkční. Kromě glukosamin sulfátu obsahuje GS Condro DIAMANT® navíc látku aescin, která přispívá ke správnému krevnímu zásobení kloubního pouzdra.Sdílejte výhodu

Hlavní partneři