Sleva 200 Kč a doprava zdarma při nákupu nad 699 Kč

Green-Swan Pharmaceuticals CR, a.s.

Jsme Green-Swan Pharmaceuticals. Zabýváme se výrobou a distribucí léků, zdravotnických prostředků a účinných doplňků stravy. Naším posláním je pomáhat a mít radost z toho, že jste zdraví.Společnost Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s., vznikla v roce 1998 za přispění kapitálu investovaného z Velké Británie. Pod vedením mladých českých manažerů, především lékařů a farmaceutů, se stala jednou z největších společností zabývající se výrobou a distribucí volně prodejných přípravků v České republice. Jejím posláním je uvádět na trh nové produkty, které efektivně pomáhají udržovat zdraví a dobrou kondici lidem, kteří chtějí o své zdraví aktivně pečovat. Inspirujeme se nejnovějšími trendy a prověřenými znalostmi z oblasti farmacie a medicíny. Využíváme přírodní, prověřené suroviny a špičkové technologie.

Díky tomu vytváříme lepší přípravky, které Vám pomáhají žít zdravější a lepší život.

Sleva 200 Kč a doprava zdarma při nákupu nad 699 Kč na www.gsklub.cz

Sleva 200 Kč a doprava zdarma na kompletní portfolio doplňků stravy a měřící techniky na www.gsklub.cz.

 Slevu lze uplatnit do 31. 3. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Doprava zdarma při nákupu nad 699 Kč.

TUTO slevu lze uplatnit pouze při nákupu na internetu!!! Neplatí v kamenných prodejnách a lékarnách!!!

Zdraví je jednou ze základních hodnot lidského života, a proto je o něj nutno správně pečovat. O zdraví svých kloubů, zejména těch nejvíce zatěžovaných (kolenní a kyčelní), se musíme zajímat včas.

Co můžete udělat sami?

  • Dbejte na svůj jídelníček. Doporučujeme vynechat nadbytek cukrů a tuků. Strava by měla být bohatá na zeleninu a ovoce. Doporučujeme jíst bílkoviny v podobě drůbežího masa.

  • Hlídejte si svou hmotnost. Nadváha zatěžuje především kolenní a kyčelní klouby.

  • Dostatečně se hýbejte. Cvičení by mělo být zaměřeno především na posílení svalstva v okolí kloubu, tj. na posílení čtyřhlavého svalu na přední straně stehna a svalu na zadní straně stehna.

  • Užívejte kloubní výživu. GS Condro DIAMANT® obsahuje glukosamin sulfát, který je důležitým stavebním kamenem chrupavek. Navíc obsahuje revoluční komplex DIAMANT FORTESCIN®, což je komplex aescinu a vitaminu C. Aescin přispívá ke správnému krevnímu zásobení kloubního pouzdra vazů a šlach a vitamin C je důležitý pro tvorbu pevné kolagenní sítě chrupavek a menisků.

Sportuji

Sport patří mezi nejčastější koníčky lidí na celém světě. V České republice se o sport zajímá aktivně téměř třetina populace, což je více než 3,5 milionu lidí.

Snad každý z nás zná heslo „SPORTEM KU ZDRAVÍ”. Bohužel to není vždy tak úplně pravda. Přiměřený pohyb je samozřejmě pro tělo zdravý, ale pozor na nadměrnou a jednostrannou zátěž kloubů.

Mezi sporty šetrné k našim kloubům patří například plavání, jízda na kole či rotopedu, chůze, pilates nebo cvičení s rehabilitační gumou.

Naopak mezi sporty s největším zatížením kloubů patří především aktivity, při kterých jsou časté dopady nebo prudké změny pohybu (např. volejbal, basketbal, fotbal, hokej, tenis, squash či těžká atletika).

Nejčastějším problémem u sportovců jsou kolena. Kolenní klouby jsou nejvíce zatěžovány posilováním nebo při náhlých změnách směru běhu, při prudkých nárazech a skocích. Skoky vyvíjejí zátěž na klouby až do trojnásobku tělesné hmotnosti sportovce, což podstatně zvyšuje míru rizika vzniku zranění.

 Co můžete udělat sami?

  • Buďte obezřetní při výběru sportu. Není vhodné vybírat sporty, při kterých dochází k rotačním pohybům ve velké rychlosti, ke skokům nebo nárazům. Vhodné je se věnovat tělesným aktivitám od mládí. Klouby a okolní měkké tkáně jsou tak rovnoměrně zatěžovány již v raném věku, což přináší i regeneraci kloubní chrupavky.

  • Jezte zdravou a vyváženou stravu, která obsahuje dostatek kvalitních bílkovin, cukrů, dobrých tuků, vitaminů, minerálů a stopových prvků. Přidejte do stravy omega-3 mastné kyseliny, jezte více zeleniny a nevynechávejte ovoce.

  • Užívejte kloubní výživu. Řada GS Condro obsahuje novinku – přípravek GS Condro DIAMANT®, jehož složení zahrnuje látky, které pomáhají udržovat kloubní aparát aktivních sportovců maximálně funkční. Kromě glukosamin sulfátu obsahuje GS Condro DIAMANT® navíc látku aescin, která přispívá ke správnému krevnímu zásobení kloubního pouzdra.

 

 Sdílejte výhodu

Hlavní partneři