Samoživitelky - Zastaneme se Vás!!!

Samoživitelky.cz

VYMÁHÁNÍ VÝŽIVNÉHO ZDARMA!!!

Kontaktujte nás

Nejdůležitější krok je vždy ten první. Zanechte na sebe kontakt. Náš specialista se s Vámi obratem spojí a navrhne další postup.

Vymáhání

Pro zahájení vymáhání potřebujeme jen Rozsudek od soudu, který stanovuje výživné. Vše ostatní obstaráme a advokát vyzve dlužníka k zaplacení dluhu.

Exekuce

V případě, že rodič neplatič nezareaguje na výzvu advokáta, ihned předáme vymáhání do rukou exekutora. Neztrácíme čas, jednáme.

Vyplacení výživného

Ve chvíli, kdy exekutor výživné vymůže, na nic nečeká. Ihned Vám jej celé vyplatí. Na účet, nebo složenkou.


Matka samoživitelka

Bohužel, toto slovo se v Česku  každým rokem skloňuje více a více. Dětí narozených mimo manželství přibývá každým rokem a tento trend zřejmě bude nadále přetrvávat. Když si k tomu vezmeme, že se rozvádí každé druhé manželství, vychází nám z toho opravdu vysoké číslo. Takové matky to mají v životě velmi složité, natož když otec jejich dítěte odmítá přispívat na výživu dětí.

Chcete vše zvládnout samy, ale zde není maminky na místě hrdost, protože jde především o vaše děti. Děti, které budou zbytěčně strádat, děti, které by mohly provozovat více koníčků a jezdit na výlety. A jen díky tomu, že otec dítěte neplatí, jsou  ochuzeny.

Tatínci, totéž se může stát i Vám, takové případy kdy máte děti ve své péči vidíme poslední dobou stále častěji. Naše služba je tu samozřejmě i pro Vás.

 Vezměte zodpovědnost do svých rukou a zavolejte nebo napište!

Tuto službu jsme pro vás připravili zcela zdarma!

Postarají se o vás odborníci!

Volat můžete z celé ČR!Sdílejte výhodu

Hlavní partneři