První oční optika, která příjede za Vámi

OptikDoDomu s.r.o.

Využijte vy nebo vaši rodinní příslušníci akce na nákup dioptrických brýlí u OptikDoDomu, se speciálním bonusem pro členy Odbory Plus.

Vyberte si svoji slevu - brýle od nás až o 50% levněji

Speciální bonus pro členy Odbory Plus

CHCI VYUŽÍT SLUŽBU OPTIKADODOMU

CHCI NAVŠTÍVIT KAMENNOU PRODEJNU OPTIKDODOMU

● OptikDoDomu je česká firma, která funguje již od roku 2010

• navrhujeme vlastní originální značky brýlí, které koupíte jen v našich kamenných očních optikách nebo prostřednictvím služby OptikDoDomu
  • díky tomu jsou brýle u OptikDoDomu až o 50% levnější než v běžných kamenných optikách
  • s kolekcí brýlí vás navštívíme kdekoliv po celé ČR zdarma a nezávazně - brýle můžete vybírat v pohodlí svého domova a za pomoci svých nejbližších
  • garantujeme doživotní záruky na naše brýlové obroučky

V našich kamenných prodejnách můžete využít možnost servisu a opravy vašich stávajících brýlí zdarma. Pro zákazníky z Prahy a okolí jsme schopni zajistit přeměření zraku u očního lékaře.

Kontaktujte nás

Chcete se nás na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vše objasníme.

5 výhod u OptikDoDomu

ve srovnání s nákupem přes internet

1. Brýle si osaháte - zjistíte, z jakého jsou materiálu, jejich skutečný barevný odstín i celkovou kvalitu obruby.
  2. Brýle si reálně vyzkoušíte, zda vás netlačí nebo naopak nepadají z nosu.
  3. Pokud si nevíte rady s výběrem, náš poradce vám vše vysvětlí.
  4. Ke zhotovení kompletních dioptrických brýlí potřebujete znát PD číslo - pomůžeme vám s jeho přeměřením.
  5. Spočítáme vám tu nejvýhodnější slevu na brýle.

5 výhod u OptikDoDomu

ve srovnání s nákupem v běžných očních optikách

1. Nemusíte chodit do optiky, náš optický poradce vás navštíví kdekoliv se dohodnete.
  2. Kompletní dioptrické brýle pořídíte až o 50% levněji.
  3. Ke každým brýlím dostanete ZDARMA pevné pouzdro.
  4. Doživotní garance na brýlové obruby.
  5. Brýle můžete celé hradit zaměstnaneckými poukazy nebo z benefitních programů.