Plná Peněženka

Prima Digital s.r.o.
Speciální nabídka pro členy programu Odboryplus – představujeme možnost, jak ušetřit peníze při nákupu v e-shopech. Díky spolupráci s Plnou Peněženkou získáte cashback a extra zvýhodnění navíc.

Seznamte se

Plná Peněženka je největší cashbackový portál v Česku. Má přes 800 000 uživatelů a přes 900 zapojených e-shopů. Mezi e-shopy najdete jak české, tak zahraniční – Benu, Tescoma, Okay, Zoohit, Booking, AliExpress, eobuv, Knihy Dobrovský a další.

Co je cashback a jak to funguje?

Cashback doslova znamená vrácení peněz. V online světě je to pak vrácení části peněz z nákupu na internetu. Cashback portál je tedy prostředník mezi e-shopy, u kterých je možné cashback získat, a nakupujícími.

Funguje to velice jednoduše:

Odkud se peníze berou?

Nabízí se otázka, kde se vlastně ty peníze berou? Obchod platí Plné Peněžence provizi za propagaci a přivedené zákazníky. Plná Peněženka se pak o tuto provizi dělí se svými zákazníky, kteří v daném e-shopu nakoupí.

Jak si to představit konkrétně?

Podívejte se na příklad nákupu oblečení:

VIP cashback a proč používat Plnou Peněženku

Díky spolupráci Plné Peněženky s Odboryplus.cz máte možnost získat o 15 % vyšší cashback než běžný uživatel. Prokliknutím se ze stránek Odboryplus.cz a registraci na Plné Peněžence a při každém dalším přihlášení budete mít toto navýšení automaticky.

A další výhody:

  • Za nic neplatíte, registrace je zdarma
  • Bonus 60 Kč na první nákupy
  • Ušetříte až 25 % z každého nákupu díky cashbacku
  • Budete mít přehled o slevách a akcích

  • Máte možnost nakupovat přes mobilní aplikaci
  • Během roku probíhají různé soutěže o ceny, kterých se můžete účastnit
  • Spoustu dalších akcí a slev speciálně pro uživatele Plné Peněženky
  • Výplata na účet už od 1 Kč, průměrné měsíční výplaty uživatelů na svůj bankovní účet jsou kolem 400 KčPodívejte se na video, kde je vše vysvětleno:

Cashback - vše na co jste se chtěli zeptat?

Jak to funguje?Sdílejte výhodu

Hlavní partneři