Nabídka muzikálů až s 35 % slevou

Divadlo Hybernia

Divadlo Hybernia- multifunkční divadlo na prestižním místě 

Divadlo Hybernia se nachází v samém centru Prahy naproti historické Prašné bráně. Je velmi dobře dostupné městskou veřejnou dopravou a v okolí je také dostatek parkovacích kapacit pro vaše vozy v OD Kotva či OC Palladium.  Disponuje moderním klimatizovaným divadelním sálem pro 850 diváků. VIP balkonem „skyboxem“ 80 míst, 2 VIP lóže, 2 restauracemi, 4 bary, letní terasou. Poskytne Vám dokonalý kulturní zážitek. 

Odboryplus vám nyní přinášejí slevu na vybrané muzikály  

 

Sibyla královna ze Sáby-poslední tři představení

                 Běžná cena 790,-kč a pro Odboryplus  za 520,-kč                

 Běžná cena 690,-kč a pro Odboryplus  za 480,-kč

 6.4. od 18:00 h   7.4. od 14:00 h a 18:00 h

Legendární moudrost krále Šalamouna přivádí Sibylu, královnu ze Sáby do Jerusalema. Po únavné několikaměsíční cestě přichází mnohočetný královský průvod a přináší cizí kulturu a dosud nevídané dary. Mezi králem Šalamounem a královnou Sibylou vzplane velká láska. Šalamoun má možnost lépe poznat Sibylu, která líčí králi své vize a proroctví o daleké budoucnosti Jeruzaléma, ale i celého světa. Celý historický děj je propleten vizemi budoucí moderní doby. V tomto historickém dramatu, plném intrik a zrad nakonec Sibyla odchází z Jeruzalema i se svým průvodem a věrným přítelem Písařem, jehož úkolem je zaznamenat dějiny a události té doby a proroctví vědmy Sibyly. A tak i navzdory všemu dáva láska lidem naději i v těch nejtěžších chvílích života.

 

Romeo a Julie

 Běžná cena 690,-kč a pro Odboryplus za 480,-kč

 Běžná cena 490,-kč a pro Odboryplus za 320,-kč

 Na stránkách www.musical-production.cz  najdete hrací plán.

Shakespearův příběh lásky příslušníků znepřátelených rodů Monteků a Capuletů. Zdeněk Barták ho původně napsal pro Státní operu v jihokorejském Soulu. Muzikál měl v roce 2002 velmi úspěšnou premiéru a přinesl cenu nejlepšího muzikálu asijského kontinentu. Byl úspěšně čtyři roky uváděn na letní scéně zámku Hluboká. Nyní se tedy můžeme těšit na jeho uvedení v divadle Hybernia.

  Robinson námořník Yorku

 Běžná cena 790,-kč a pro Odboryplus za 580,-kč

 Běžná cena 690,-kč a pro Odboryplus za 490,-kč

 Na stránkách www.musical-production.cz  najdete hrací plán.

Muzikál o nezlomné síle lidského ducha, touze přežít, věrné lásce a odhodlání se vzepřít škodolibému osudu, i když tou rukou osudu může být jen rozmarný spisovatel. Muzikálové provedení staví čtenářům dobře známý příběh o ztroskotání jistého námořníka Robinsona a jeho téměř dvacetiletém přežívání na pustém ostrově ztraceném kdesi vprostřed oceánu.

 

 


 Sdílejte výhodu

Hlavní partneři