MND – elektřina a plyn pro O+ ještě výhodněji

MND, a.s.

Ušetřete na energiích s MND

K dlouhodobě výhodným energiím přímo od těžaře získejte navíc exkluzivní slevy na energie pro členy O+.

Provětrejte s MND vaše faktury za energie a ušetřete až několik tisíc korun ročně. Energie nabízíme dlouhodobě výhodně, s jednoduchou a srozumitelnou smlouvou na dobu neurčitou, bez fíglů a skrytých sankcí. Změnit dodavatele je jednoduché a v MND převod zařídíme za Vás.

Odboryplus pro své členy zajistily dodatečné slevy na již tak výhodné ceny od MND:

1. Zemní plyn

Slevu 1 000 Kč pro první rok odběru k ceně základního ceníku Plynu z první ruky. Od 2. roku odběru se Vám automaticky aktivuje 6% věrnostní sleva.

2. Elektřina

Slevu 100 Kč za každou odebranou MWh elektřiny pro první rok odběru.

Jak čerpat odměnu u partnera

Výhodnou nabídku, nyní navíc s možností výhry, můžete získat vyplněním kontaktního formuláře po přihlášení na stránkách odboryplus.cz  Po odeslání formuláře se s Vámi brzy spojí operátor MND a vše potřebné s Vámi probere. Doporučujeme připravit si Vaše poslední vyúčtování (fakturu) za energie.

Plyn a elektřinu MND nabízí:

Dlouhodobě výhodně

Ceny hlídají za vás tak, aby vám zůstali výhodné dlouhodobě.

Bez závazků

Se smlouvou na dobu neurčitou, kterou můžete bez dalších poplatků kdykoliv s tříměsíční lhůtou vypovědět.

Jednoduše

S dokumenty, které jsou jednoduché a srozumitelné, bez skrytých fíglů a sankcí - máte tak jistotu, že jste se rozhodli správně.

Dostupně

K dispozici jsou každý den od 8:00 do 22:00 na bezplatné zákaznické lince 800 400 500 a mají nonstop zákaznický online portál.