Mercuria Laser Game

ČSFS produkce s.r.o.

Mercuria Laser Game Praha baví děti, dospívající i dospělé již od roku 2014. Největší laser game centrum v České republice nabízí hned 4 areny ve svých pobočkách, takže si vybere každý, ať již na základě dopravní dostupnosti nebo designové preference. Všude na Vás ale čeká moderní australský systém Laserforce, možnost vybrat si z 24 herních a 12 hudebních módu a usměvavý personál. Ten Vám hru ochotně vysvětlí a eventuelně pomůže doplnit vypocené tekutiny na našem vesmírném baru. Kromě laser game si můžete zahrát i arkádové hry, stolní fotbálek, vyzkoušet virtuální realitu nebo mini bowling.

Odborářský podzim v Mercurii až s 50 % slevou!

Speciální promo akce s cenou 79 Kč za hru na pobočce v Liberci.

Pobočky v Praze - v Braníku, Holešovicích i Na Příkopě cena za hru ve dnech pondělí až čtvrtek 79,- Kč, za hru ve dnech pátek-neděle sleva 20% z ceníkových cen.

Cena platí pro odboráře ČMKOS i jejich doprovod. Je jedno, jestli k nám zavítáte v rámci výletu s rodinou, s přáteli na pivo nebo uspořádáte dětskou oslavu! U nás hrají odboráři ČMKOS za hubičku! Jen nezapomeňte do rezervace připsat slevový kód.

Akce platí do 31.10.2023.

REZERVUJTE ZDE

Mercuria Laser Game Braník

V areálu bývalého pivovaru Braník najdete největší arenu v České republice a jednu z největších ve Střední Evropě. V této Mercurii se můžete vydat hned do dvou arén; do poloviční Spaceship nebo do 400 m² velké Jungle. Pro velké skupiny je zde i možnost obě areny propojit (kapacita až 40 hráčů) a dát tak vzniknout objevné výpravě do 600 m² velkého Nového Světa, kdy z vesmírné lodi vstoupíte do džungle, jejíž dominantou je posvátný strom Eywa.

Nehrající budou moci sledovat dění v aréně na obrazovkách z pohodlí vesmírného baru, případně si zahrát mini bowling, arkádové hry, stolní fotbálek nebo se ponořit do světa virtuální reality.

V areálu pivovaru naleznete parkovací místa nejen pro automobily, ale i pro autobus.

Ať jste větší skupina či jednotlivci, u nás se nudit nebudete!

Mercuria Laser Game Holešovice

Již 3.10.2022 se můžete těšit na zcela novou pobočku v Holešovicích na drese Jankovcova 1569/2 (budova Lighthouse). Připravili jsme pro Vás ještě větší a nadupadnější prostor se dvěma arénami - Labyrint a Oceán. Tyto arény jdou propojit a vznikne herní prostor až pro 40 hráčů. Nehrající hráči můžou sledovat dění na ochozech s výhledem do arén, velkém baru až pro 180 osob s bohatým výběrem občerstvení. Případně si užít zábavu na VR simulátorech, arkádových automatech nebo u stolního fotbálku.

Mercuria Laser Game Hamleys

Vyrazili jste na výlet do centra Prahy a chcete Vaše ratolesti potěšit? V ulici Na Příkopě, v 1. patře největšího českého hračkářství naleznete naši nejnovější arenu. Je vybavena nejmodernějšími vestami GEN8 Infinity a design areny Vás zavede na cestu kolem světa - proběhněte od Colossea pod Eiffelovu věž, naberete dech v masajské chýši nebo si třeba necháte krýt záda tučňákem v mrazivé Antarktidě. V této areně s kapacitou 14 hráčů se i bázlivější děti cítí ve svém živlu. Sladkou tečkou na závěr je opuštění budovy - komu se nechce po schodech, může se dolů sjet po skluzavce. 

Mercuria Laser Game Liberec

Naše nejnovější aréna se nachází přímo v centru Liberce. Pyšní se jedinečným designem arény a moderním vybavením od australského výrobce Laserforce, prostorným barem pro 80 osob a spoustou doprovodných aktivit. Perfektní místo pro firemní akci, narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou nebo jakékoliv posezení s kamarády. 

Nehrající budou moci sledovat dění v aréně na obrazovkách z pohodlí baru, případně si zahrát na simulátoru virtuální reality, air hockey, stolní fotbálek, basketbal  nebo se ponořit do laserového bludiště.

Laser game pro děti

Nevíte, kde oslavit dětské narozeniny? Kam s dětmi o víkendu, se školou na školní výletNebo hledáte zábavný kroužek nebo příměstský tábor, který bude děti bavit?  A co takhle si užít zábavu v jedné z našich arén v Praze?

Firemní večírky a teambuilding

Hledáte ideální způsob, jak se odreagovat od věčného sezení na kancelářských židlích? Něco originálního, čím byste se zavděčili všem? Naše laser game arény jsou ideálním místem, kde strávit aktivně čas, zapojit každého a trošku se zrelaxovat. Na to poslední jsme mimochodem řádně vybaveni.

Hned vedle arén na Braníku a na Holešovicích máme galaktické bary s nepřebernou nabídkou různých nápojů a malého občerstvení, navíc jsou i plně klimatizované. Pozor! Hrozí, že méně aktivním členům posádky se může v této části vesmírné lodi zalíbit natolik, že se do arény ani nepodívají. Není pro nás ani problémem zajistit Vám kompletní catering. K dispozici je Vám také promítací technika a ozvučení.

 Sdílejte výhodu

Hlavní partneři