Mercuria Laser Game

ČSFS produkce s.r.o.

Mercuria Laser Game Praha baví děti, dospívající i dospělé již od roku 2014. Největší laser game centrum v České republice nabízí hned 4 areny ve třech pobočkách, takže si vybere každý, ať již na základě dopravní dostupnosti nebo designové preference. Všude na Vás ale čeká moderní australský systém Laserforce, možnost vybrat si z 24 herních a 12 hudebních módu a usměvavý personál. Ten Vám hru ochotně vysvětlí a eventuelně pomůže doplnit vypocené tekutiny na našem vesmírném baru. Kromě laser game si můžete zahrát i arkádové hry, stolní fotbálek, vyzkoušet virtuální realitu nebo mini bowling.

Odborářský říjen v Mercurii s 50 % slevou!

Speciální promo akce s cenou  69 Kč za hru v pobočkách na Holešovicích a Braníku a 99 Kč Na Příkopě! 

Cena platí pro odboráře ČMKOS i jejich doprovod. Je jedno, jestli k nám zavítáte v rámci výletu s rodinou, s přáteli na pivo nebo uspořádáte dětskou oslavu! V říjnu u nás hrají odboráři ČMKOS za hubičku! Jen nezapomeňte do rezervace připsat slevový kód.

REZERVUJTE ZDE

Mercuria Laser Game Braník

V areálu bývalého pivovaru Braník najdete největší arenu v České republice a jednu z největších ve Střední Evropě. V této Mercurii se můžete vydat hned do dvou arén; do poloviční Spaceship nebo do 400 m² velké Jungle. Pro velké skupiny je zde i možnost obě areny propojit (kapacita až 40 hráčů) a dát tak vzniknout objevné výpravě do 600 m² velkého Nového Světa, kdy z vesmírné lodi vstoupíte do džungle, jejíž dominantou je posvátný strom Eywa.

Nehrající budou moci sledovat dění v aréně na obrazovkách z pohodlí vesmírného baru, případně si zahrát mini bowling, arkádové hry, stolní fotbálek nebo se ponořit do světa virtuální reality.

V areálu pivovaru naleznete parkovací místa nejen pro automobily, ale i pro autobus.

Ať jste větší skupina či jednotlivci, u nás se nudit nebudete!

Mercuria Laser Game Holešovice

Historicky první pobočka, která nás dostala do přízně fanoušků laser game a vychovala mnohé další. Zde si můžete vyzkoušet nejmodernější vesty GEN8 Infinity s přehledným displejem a zářícími všemi barvami duhy. Arena má 400 m², může v ní hrát až 22 hráčů a na všechny dohlíží náš velebný Golem. Nehrající opět mohou fandit z pohodlí baru nebo se na chvíli oddat arkádovým hrám, stolnímu fotbálku nebo oblíbené virtuální realitě. Tato pobočka nabízí vynikající dopravní dostupnost MHD a vlaku, nachází se 5 minut pěšky od stanice Nádraží Holešovice.  Parkování je možné na 3 vyhrazených místech před arénou nebo na smíšených zónách Prahy 7.

Mercuria Laser Game Hamleys

Vyrazili jste na výlet do centra Prahy a chcete Vaše ratolesti potěšit? V ulici Na Příkopě, v 1. patře největšího českého hračkářství naleznete naši nejnovější arenu. Je vybavena nejmodernějšími vestami GEN8 Infinity a design areny Vás zavede na cestu kolem světa - proběhněte od Colossea pod Eiffelovu věž, naberete dech v masajské chýši nebo si třeba necháte krýt záda tučňákem v mrazivé Antarktidě. V této areně s kapacitou 14 hráčů se i bázlivější děti cítí ve svém živlu. Sladkou tečkou na závěr je opuštění budovy - komu se nechce po schodech, může se dolů sjet po skluzavce. 

Laser game pro děti

Nevíte, kde oslavit dětské narozeniny? Kam s dětmi o víkendu, se školou na školní výletNebo hledáte zábavný kroužek nebo příměstský tábor, který bude děti bavit?  A co takhle si užít zábavu v jedné z našich arén v Praze?

Firemní večírky a teambuilding

Hledáte ideální způsob, jak se odreagovat od věčného sezení na kancelářských židlích? Něco originálního, čím byste se zavděčili všem? Naše laser game arény jsou ideálním místem, kde strávit aktivně čas, zapojit každého a trošku se zrelaxovat. Na to poslední jsme mimochodem řádně vybaveni.

Hned vedle arén na Braníku a na Holešovicích máme galaktické bary s nepřebernou nabídkou různých nápojů a malého občerstvení, navíc jsou i plně klimatizované. Pozor! Hrozí, že méně aktivním členům posádky se může v této části vesmírné lodi zalíbit natolik, že se do arény ani nepodívají. Není pro nás ani problémem zajistit Vám kompletní catering. K dispozici je Vám také promítací technika a ozvučení.

 Sdílejte výhodu

Hlavní partneři