Dovolená do Řecka k moři s plošnou slevou 15%

CK IRÍNY TOURS, s.r.o.

CK IRÍNY TOURS  spol. s r.o. s tradicí již od roku 1991 je specialista na Řecko – Olympskou riviéru, letoviska Leptokárie a Neos Panteleimonas. Nabízí zájezdy - letecky, autokarem, kombinovaně (let/bus, bus/let), nebo vlastní dopravou, tématické zájezdy, školení, dětské ozdravné pobyty, programy senior 55+. Cestovní kancelář CK IRÍNY TOURS nabízí ubytování v hotelích s polopenzí, plnou penzí nebo all inclusive, dále v penzionech s polopenzí či beze stravy. 

Profesionální servis, znalost místního prostředí, individuální přístup ke klientům, vlastní ubytovací kapacita – to je rodinná cestovní kancelář CK IRÍNY TOURS spol. s. r.o. se zázemím jak v České republice, Příbrami, tak i v Řecku.

Plošná sleva 15% z nabídky katalogu 2019 (e-katalog na www.iriny-tours.cz) a 7% z cen First minute, akcí, Last minute, a dalších nabídek ZDE. Slevy platí pro ubytování s ikonou SP = slevový program

Rodinná cestovní kancelář připravila pro členy programu a jejich rodinné příslušníky krásnou dovolenou za super ceny.

Slevy se poskytují z ceny 1. a 2. lůžka, neposkytují se z cen 3. a 4. lůžka a z dětských cen. Nelze načítat s ostatními slevami. Vždy platí nejvýhodnější sleva. Nabídky ZDE!!!

Akční nabídky

Z těchto akčních cen máte další slevu 7%. Nabídky naleznete ZDE!!!Sdílejte výhodu

Hlavní partneři