Divadlo Hybernia - Muzikály pro děti s 20% slevou

Pixa-pro s.r.o

Máte rádi pohádky? Vyrazte na Sněhovou Královnu, Alenku v kraji zázraků, Kapku medu pro Verunku nebo Královnu Kapesku a nebo rovnou na všechny.

Sněhová Královna

Poslední představení 24.2.2019. Zbývá pár kusů vstupenek. Objednávejte s 20% slevou!!!

Sněhová královna je patrně nejznámější pohádkou H.CH. Andersena. Autoři libreta, Jan a Alena Pixovi, převyprávěli příběh tak, aby se diváci zasmáli, pobavili a užili si krásné pohádkové atmosféry. Muzikál umocňuje působivá hudba známého skladatele Zdeňka Bartáka, ve skvělém aranžmá jeho syna Daniela. Divák opravdu nemá čas se nudit, děj má spád, náboj i napětí, jak vše dopadne. Dvouhodinové představení dokážou jedním dechem sledovat i velcí i malí diváci.

Alenka v kraji zázraků

Alenka v kraji zázraků se na Vás těší pouze v 5-ti představeních v březnu a dubnu 2019. Tak neváhejte a objednávejte vstupenky s 20% slevou!!!

Muzikál je volně inspirovaný knihami Alenčina dobrodružství v říši divů a Alenka v říši za zrcadlem světově proslulého anglického spisovatele Lewise Carrolla. I v tomto příběhu ožijí hlavní postavy zachycené v Carollově geniálním díle, které na rozdíl od jiných nestárne a už po třetí století nepřestává fascinovat malé čtenáře. Alenka se tu opět setká s Kloboučníkem, Zajícem Březňákem, Houseňákem, přemoudřelým Valibukem i potrhlým bílým a černým rytířem. Vypočítavou, zlou i svůdnou Srdcovou královnu. Jejím protějškem je, laskavá Bílá královna. Jejím manželem pak je věčně uspěchaný Bílý králík. V příběhu se pak objevují dvě Alenka velká, která žije v dnešním reálném světě a malá, bezstarostná Alenka.

 Kapka medu pro Verunku

Kapka medu pro Verunku se bude hrát v květnu a červnu 2019. Pouze čtyři představení. Objednejte vstupenky již dnes s 20% slevou!!!

Příběh o lásce, přátelství, o modré planetě a o tom, jak to bylo anebo mohlo být dál v království Popelky, Zlatovlásky a Hloupého Honzy, jestli uměli opravdu vládnout a jestli náhodou neudělali někde chybu…

Královna Kapeska

Královna Kapeska se na Vás těší na podzim 2019. Vstupenky budou v prodeji od dubna 2019.

Královna Kapeska je volným pokračováním velmi úspěšného, divácky oblíbeného, autorského muzikálu Kapka medu pro Verunku. Opět se vydáme na pohádkový ostrov, kde půjde ale tentokrát o záchranu života Kapesky, Královny přírodních sil, a budeme všichni doufat, že Král temných sil – KTS – KATES svůj boj o ovládnutí světa prohraje, a že všechno dobře dopadne, jak se na správnou pohádku sluší a patří …Sdílejte výhodu

Hlavní partneři