Divadlo Hybernia - Muzikály pro děti s 20% slevou

Pixa-pro s.r.o

Máte rádi pohádky? Vyrazte na Alenku v kraji zázraků nebo Kapku medu pro Verunku.

Alenka v kraji zázraků

Alenka v kraji zázraků se na Vás těší pouze v 5-ti představeních v březnu a dubnu 2019. Tak neváhejte a objednávejte vstupenky s 20% slevou!!!

Muzikál je volně inspirovaný knihami Alenčina dobrodružství v říši divů a Alenka v říši za zrcadlem světově proslulého anglického spisovatele Lewise Carrolla. I v tomto příběhu ožijí hlavní postavy zachycené v Carollově geniálním díle, které na rozdíl od jiných nestárne a už po třetí století nepřestává fascinovat malé čtenáře. Alenka se tu opět setká s Kloboučníkem, Zajícem Březňákem, Houseňákem, přemoudřelým Valibukem i potrhlým bílým a černým rytířem. Vypočítavou, zlou i svůdnou Srdcovou královnu. Jejím protějškem je, laskavá Bílá královna. Jejím manželem pak je věčně uspěchaný Bílý králík. V příběhu se pak objevují dvě Alenka velká, která žije v dnešním reálném světě a malá, bezstarostná Alenka.

 Kapka medu pro Verunku

Kapka medu pro Verunku se bude hrát v květnu a červnu 2019. Pouze čtyři představení. Objednejte vstupenky již dnes s 20% slevou!!!

Příběh o lásce, přátelství, o modré planetě a o tom, jak to bylo anebo mohlo být dál v království Popelky, Zlatovlásky a Hloupého Honzy, jestli uměli opravdu vládnout a jestli náhodou neudělali někde chybu…Sdílejte výhodu

Hlavní partneři