Akční lázeňské balíčky + 500 Kč další sleva navíc pro O+

CK Czech holidays

Czech holidays – cestovní kancelář, s.r.o. se Vám tímto představuje jako dlouholetý a spolehlivý partner mnoha spokojených klientů. Specializujeme se na lázeňské a léčebné pobyty.  Na webových portálech www.lazne.net a www.wellness-hotel.cz  najdete širokou nabídku lázeňských pobytů v nejznámějších českých, moravských, slovenských a maďarských lázních.  Charakter těchto pobytů představuje osvědčenou kombinaci blahodárných účinků přírodních léčivých zdrojů (termální, minerální aj. vody, rašelina, bahno, plyn), aktivního odpočinku (vycházky, projížďky aj.) a kulturních prožitků (divadelní představení, promenádní koncerty, taneční večery aj.). Ptejte se u svého zaměstnavatele na možnosti čerpání příspěvku na rekreaci, relaxační a ozdravné pobyty.  

Vybrali jsme pro vás zajímavé tipy 3 akčních pobytů, ke kterým navíc můžete uplatnit  další slevu ve výši  500 kč na osobu!  

Akce je platná od 1.2.2018-28.2.2017. Neváhejte!

Lázně Poděbrady

Hotel Zimní lázně***

Lázeňský týden  7 dní/ 6 nocí 

cena: od 7 990 Kč osoba / pobyt     VÍCE ZDE

Františkovy Lázně 

Spa Kur Hotel Praha****

Dovolená v lázních  8 dní / 7 nocí

cena: od 10 395 Kč osoba / pobyt     VÍCE ZDE

Lázně Bojnice

Lázeňský dům Mier***

Pobyt Dynamik  7 dní / 6 nocí

cena: od  10 320 Kč osoba / pobyt     VÍCE ZDE

Nejen pro vaše srdce....

Pitné prameny ....

 Termály a relax ....

Wellness, to je nová vlna péče o  naše zdraví. Jde o celý životní styl, v němž duševní i fyzická pohoda hraje nejdůležitější roli jako základ zdravého způsobu života. Běžně se zdraví chápe jako absence nemoci, tedy pokud se u nás neobjeví příznaky nemoci, říkáme, že jsme zdrávi. Ale prevence je v dnešním uspěchaném stylu života velice důležitá. Umět se zastavit, užít si pohody s partnerem a rodinou. 

TIP Odboryplus.cz

Našim tipem se stává město Tapolca v  Maďarsku. Městečko leží severně od jezera Balaton na úpatí 14 čedičových kopců, které jsou pokryty bohatými vinicemi. Je obklopeno dubovými, březovými a borovými lesy , které byly částečně přebudovány na krásné 5,7 hektarové parkově upravené lido (plážové koupaliště). K největším zajímavostem místa patří podzemní jeskynní jezero Várhegy, které je zásobováno mírně teplými prameny nasycenými plynem. Po jezeru se dá projet na člunu. Lázeňské středisko Tapolca se vyznačuje příjemným, vyváženým klimatem i vynikající poklidnou atmosférou pro odpočinek.

VIDEO TAPOLCASdílejte výhodu

Hlavní partneři